Partička (2011) (pořad) odpad!

Jéé jak já jsem rád, že tenhle smradlavý hnůj už před časem skončil na televizních obrazovkách . Genzer a Suchánek jsou odepsaní jako žádost a o statních účinkujích raději nemluvit. Tahle velkolepá show se přesunula do vesnických tělocvičen a je to jen dobře. 100% alergie!

Zlo mezi námi (2003)

Tohle je naprostá bomba. Těžko si vybavim film, který zachycuje šikanu tak dobře. Jinak co k tomu dodat, asi jen to že lidi jsou pěkný svině, i když to asi každý dobře ví. Podobný film zkažená mládež taktéž dobrý, ale s méně rozvinutým dějem. Musím udělit 100%, protože takto si kvalitní drama představuju. 100%.

Amélie z Montmartru (2001)

Viděl jsem půlku a vydržel to jen díky kráse Audrey Tautou, jinak bych to musel vypnout snad do 10ti minut. Obsahově naprostý děs.

Východní přísliby (2007)

Krásné ponoření do ruské mafie působící v Londýně. Vše věrohodně zachycuje ruskou kulturu, což je pro západní film velice nezvyklé. Viggo je snad Rus, protože co předvedl zde je čistá dokonalost. Až na závěr, který mi přijde poněkud moc otevřený a nevyužitého potencionálu Naomi Watts, je tento snímek perfektní. Čtyři a půl hvězdy. 84%.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Můj kandidát na nejlepší postapo film za dlouhou dobu, ted k tomu co jsem to vlastně viděl. Viděl jsem 120 minut trvající honičku upravenejch mašin na poušti. Říkám si dalo se to asi čekat, když film nese název zběsilá cesta, ale nikde nebylo psáno že tahle velkolepá honička nemá žádný příběh. Nezlobte se na mě, ale postavit veškerý děj na tom, jak nějaká drsnačka s oholenou hlavou zamazanou od šmíru převáží harém nějakého pouštního krále kokota je velice směšné. Nic na tom nemění fakt, že při své zběsilé cestě po pískovišti potká jednoho tvrdého chlápka jménem Max. On je tam stejně jen jako figurant, kterej mlčí, občas střílí, nebo se dokonce popere. Jo z toho filmu si za měsíc nebudu pamatovat snad nic, možná snad jen ty hezky barevné světlice, které vybuchovali nad tou pouští. Efektní zábava pro nenáročného diváka co má rád prostoduchou akci bez jakéhokoliv smysluplného děje. 40%.

Nebezpečná známost (2005)

Divnej film na rozmezí tří až čtyř hvězd. Každej den se vám nepovede zhlédnout takovouto bizarnost, takže čtyři hvězdy jsou jasná volba. Hodně temné odehrávající se na malém prostoru + jedna erotická scénka na spetření. Seveřani prostě tyhle chladný zvrácenosti uměj. 78%.

Na dřeň (2012)

Parádní filmeček, který mi na večer vyloženě sedl. O tom jak životní pády k sobě svedli dvojici rozdílných lidí. Skvěle se na to kouká a člověk si přeje dobrý konec. 80%.

Horší už to nebude (2006)

Parádička, přesně takhle si představuju romantické komedie. Originální humor a příběh mě totálně dostal na kolena a já se do filmu mohl nádherně položit a zároven se i pobavit. Člověk tomuhle prostě musí dát plnej počet. 98%.

Nejlepší policisté (2012) (seriál)

Jsem rád, že také nahlédnem někam jinam než do USA. Zvlášt na práci OMONU se v televizi rád podívám, i když jsem podobných pořadů s ruským dabingem viděl mraky.

Pozemšťan (2007)

Tento film je jedna velká filozofie...