Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Jemný humor, který se dnes už nenosí. Mnohdy daný jen gestem či pohledem. Potěšilo.

W. A. Mozart: Kouzelná flétna (2013) (divadelní záznam)

Nejzajímavější ztvárnění, co jsem kdy viděl. Sice jsem měl chvílemi podezření, jestli mi do kafe někdo nešoupnul LSD, ale nevadí. Bez dechu. 5 z pěti.

Divergence (2014)

Pubertální film pro puberťáky. Smysl v něm nedává vůbec nic. Ale holt ne každému to vadí.

Kosmo (2016) (seriál)

Ne že bych se nezasmál. To zas jo. Ale jde jen o takovou prvoplánovou legraci a tu nejjednodušší satiru, kterou pochopí i divák Babovřesk. Tři hvězdy jsou za smích, který se konal. Dvě zbylé chybí za chybějící opravdový zážitek.

Rychlejší (2010)

Marný pokus skloubit akční příběh s psychologickým. Nefunguje. Dal bych "odpad", ale když si vzpomenu na "Babovřesky", musím dát aspoň jednu hvězdu. Tady jsou hezčí auta. :-)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Nelze hodnotit. Počáteční díly byly výborné, pak je to čím dál víc plné chyb a totálních hovadin. SPOILER: hacker odrovná (nereálně schopný) počítačový systém ve vědeckém ústavu tím, že malware vyryje do kostí mrtvoly a jejich naskenováním do počítače se odrovná celý systém. KONEC SPOILERU. K tomu příšerný product placement, např. když se všichni diví, že auto parkuje samo, dozví se, že Toyota Prius umí zaparkovat za vás. Začátek seriálu výborný, pak postupný úpadek až k nekoukatelnosti. Jako celek nehodnotitelné.

Malé královny krásy (2009) (pořad) odpad!

Úchylárna tak akorát pro pedofily. Některé americké matky nemají vůbec soudnost, to je jasné, ale PROČ TO PROBOHA KUPUJÍ ČESKÉ TELEVIZE??

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Prý Plzeň - ale jen pár všeobecných záběrů, jinak Praha, kam se podíváš. O obsahu už vůbec nemá smysl mluvit.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Z biologického hlediska naprostá hovadina. A to jsem tuhle ságu tak miloval...