hansel97

hansel97

Jan Vohralík

okres Cheb
ČSFD / Markething

20 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 18.1.2019
  Hari Nef
  (herečka)

  Hari Nef se narodila ve městě Filadelfie v americké Pennsylvanii. Je židovského původu a po rozvodu jejích rodičů vyrůstala s matkou v Newtonu v Massachusettes. Je trans ženou.

  V letech 2011 až 2015 vystudovala divadelní program na univerzitě Columbia v New Yorku. Již během studia byly její spisovatelské počiny několikrát… (více)

  • 23.4.2017
  Allison Williams
  (herečka)

  Alison Williams se narodila 13. dubna 1988 v městě New Canaan v Connecticutu ve Spojených státech amerických. Jejími rodiči jsou televizní reportér a novinář Brian Williams a televizní producentka Jane Gillian Stoddard.

  Základní i střední školu dokončila Alison ve svém rodném městě New Canaan, na New Canaan Nature Center… (více)

  • 21.7.2016
  Millie Bobby Brown
  (herečka)

  Millie Bobby Brown se narodila v únoru 2004 ve Španělsku britským rodičům, kde také žila celé své dětství. Ale v roce 2011, kdy jí bylo sedm let se již přestěhovala s rodiči do města Orlando na Floridě a tady také začala Millie chodit do školy.

  Každou sobotu chodila na kurzy herectví a právě zde si ji vyhlédl jeden z… (více)

  • 21.7.2016
  Anya Taylor-Joy
  (herečka)

  Anya Taylor-Joy je americká herečka a modelka, která se narodila 16. dubna 1996 v Miami na Floridě ve Spojených státech amerických jako šesté nejmladší dítě početné rodiny. Její matka je původem napůl Španělka a napůl Angličanka, otec má pak kořeny skotské a argentinské. V dětství střídavě žila ve Spojeném království,… (více)

  • 21.7.2016
  Kyla Kenedy
  (herečka)

  Kyla Kenedy se narodila 4. února 2003 ve městě Charleston v Jižní Karolíně ve Spojených státech amerických. K herectví se dostala skrze rodiče, kteří ji často vodili na castingy a již v roce 2011, kdy jí bylo osm let, se dostavil úspěch, když získala několik epizodních rolí. Zahrála si například v KRIMINÁLCE LAS VEGAS či v… (více)

  • 9.1.2016
  Damian McGinty
  (herec)

  Damian Joseph McGinty Jr. se narodil 9. září 1992 v městě Derry v Severním Irsku ve Spojeném království. Pochází z katolické rodiny Damiana McGintyho Sr. a Joanne McGinty. A má také dva sourozence, Emmetta a Gemmu.

  Svůj pěvecký talent objevil už v pěti letech, když vyhrál školní soutěž ve zpěvu. V roce 2006 vyhrál mimoškolní… (více)

  • 9.1.2016
  Becca Tobin
  (herečka)

  Rebecca Melise Tobin se narodila 18. ledna 1986 v Mariettě v Georgii ve Spojených státech amerických. Ve svém rodném městě vyrostla se svou starší sestrou v rodině dvou účetních. 

  Již na základní škole se začala věnovat cheerleadingu, ale nakonec se začala naplno věnovat tanci. Z obyčejné střední školy přešla na uměleckou, kde… (více)

  • 9.1.2016
  Jacob Artist
  (herec)

  Jacob Artist se narodil 17. října 1992 v Buffalu v New Yorku ve Spojených státech amerických. Jeho otec Darrel je Afroameričan a matka Judith je původem Polka. Oba Jacoba vychovali ve Williamsville v New Yorku spolu s jeho mladší sestrou Jennou.

  Již od dětství tancoval v tanečním studiu Davida DeMarieho v městečku Clarence.… (více)

  • 3.1.2016
  Emory Cohen
  (herec)

  Emory Isaac Cohen se narodil 13. března 1990 v části New York City, nazvané Manhattan, v New Yorku ve Spojených státech amerických. Je z židovské rodiny. Jeho matka Donna Cohen (za svobodna Ackerman) pracuje jako ředitelka mateřské školy a jeho otec, učitel hudby, se jmenuje Noel Cohen. 

  Vášeň k herectví objevil Emory již v… (více)

  • 3.1.2016
  Levi Miller
  (herec)

  Levi Zane Miller se narodil 30. září 2002 v Carindale v Brisbane v Austrálii. Jeho matka se jmenuje Meg a má ještě dvě sestry pojmenované Brittany a Tiarnee.

  První filmové zkušenosti získal ve věku osmi let v malých rolích ve filmech AKIVA či A HEARTBEAT AWAY. Mezitím také získal zkušenosti v branži show byznysu, když dlouho… (více)

  • 12.12.2015
  Ryan Guzman
  (herec)

  Ryan Anthony Guzman se narodil 21. září 1987 v texaském městě Abilene ve Spojených státech amerických. Jeho matka Lisa Guzman (rozená Hudson) se narodila v Kalifornii, ovšem má anglické, skotské, německé, francouzské, nizozemského a švédské předky. Ryanův otec Ray Guzman je Mexičan. Má mladšího bratra Stevena.

  Ještě jako dítě… (více)

  • 29.11.2015
  Leslie Jones
  (herečka)

  Leslie Jones se narodila 7. září 1967 v Memphisu v Tennessee ve Spojených státech amerických. Její otec byl v armádě a s rodinou se kvůli jeho kariéře často stěhovali. Když u armády skončil, přestěhovali se do Los Angeles v Kalifornii, kde její otec získal práci technika v jednom z místních rádiích.

  Leslie začala chodit na… (více)

  • 29.11.2015
  Elena Kampouris
  (herečka)

  Elena Kampouris se narodila 16. září 1997 v New York City ve státě New York ve Spojených státech amerických. Je smíšeného původu. Její otec je Řek, který vlastní vinárnu a matka je napůl Francouzka a napůl Američanka, jenž pracuje jako malířka. Elena s nimi momentálně bydlí v Bridgewater Township v New Jersey.

  Její herecký… (více)

  • 29.11.2015
  Olivia DeJonge
  (herečka)

  Olivia DeJonge se narodila 30. dubna 1998 v hlavním městě Austrálie, Melbourne ve Victorii. Jejími rodiči jsou Robyn a Rob DeJonge, otec pracuje jako podnikatel. V pěti letech se spolu s nimi z Melbourne přestěhovala do Perthu v Západní Austrálii, kde vyrůstala v pertshkém předměstí nazvaném Peppermint Grove. Momentálně v… (více)

  • 29.11.2015
  Kate McKinnon
  (herečka)

  Kate McKinnon Berthold se narodila 6. ledna 1984 v městečku Sea Cliff ve státě New York ve Spojených státech amerických. Byla zde i vychována svými rodiči, Laurou Campbell a Michaelem Thomasem Bertholdem. Matka byla učitelkou ve večerní škole a otce architektem. O pár let později rodila zaznamenala další přírůstek v podobě… (více)

  • 29.11.2015
  Annie Thurman
  (herečka)

  Annie Nicole Thurman se narodila 14. listopadu 1996 v Nashville v v Tennessee ve Spojených státech amerických. V třinácti letech se začala věnovat herectví v podobě kroužku pod The Actors School ve městě Franklin. 

  V roce 2011 se objevila ve filmu FALLS THE SHADOW v roli Cory a v ten samý rok se zúčastnila konkurzu na… (více)

  • 29.11.2015
  Katie Stevens
  (herečka)

  Katherine Marie Stevens se narodila 8. prosince 1992 v Southbury v Connecticutu ve Spojených státech amerických Markovi a Claře Stevensovými. Vyrůstala v Middlesbury v Connecticutu kousek od svého rodného města a chodila zde i na střední školu Pomperaug High School, ze které odmaturovala v červnu 2010. Její matka Clara Stevens… (více)

  • 29.11.2015
  Elizabeth Rodriguez
  (herečka)

  Elizabeth Rodriguez se narodila 27. prosince 1980 v New York City v New Yorku ve Spojených státech amerických. Její rodiče byli portorikánští přistěhovalci, kteří svou dceru v New York City vychovali. Elizabeth vystudovala univerztiu Lehman College v newyorském Bronxu a později se naučila hereckému umu ve William Esper… (více)

  • 29.11.2015
  Vanessa Bayer
  (herečka)

  Vanessa Polster Bayer se narodila 14. listopadu 1981 v Orange v Ohiu ve Spojených státech amerických do židovské rodiny. Její rodiče jsou Carolyn Polster Bayer a Todd Bayer. Byla jejich druhým dítětem po starším bratru Jonahovi.

  V roce 2000 odmaturovala ze střední školy Orange High School a o čtyři roky později se již konala… (více)

  • 29.11.2015
  Frank Dillane
  (herec)

  Anglický herec Frank Dillane se narodil 21. dubna 1991 v hlavním městě Spojeného království, Londýně. Vyrůstal v londýnském Brixtonu, než se s rodiči přestěhovali do města Forest Row ve Východním Sussexu. Je míšencem, přestože to na jeho vzhledu není k poznání. Matka, černoška, se jmenuje Naomi Wirthner a je ředitelkou… (více)

  • 29.11.2015
  Anna Maria Mühe
  (herečka)

  Anna Maria Mühe se narodila 23. července 1985 v hlavním městě Německa, Berlíně. Je z herecké rodiny, jejím otcem je herec Ulrich Mühe a matkou herečka Jenny Gröllmann. Narodila se jim rok po svatbě, která se konala v roce 1984 a jejich manželství vydrželo do roku 1990. Oba rodiče bohužel Anně Marii zemřeli a to těsně po sobě,… (více)

  • 29.11.2015
  Julie Chen
  (účinkující)

  Julie Suzanne Chen Moonves se narodila 6. ledna 1970 v Queensu, části New York City, v New Yorku ve Spojených státech amerických. Její matka, Wan Ling Chen, je čínského původu a pochází ze města Rangoon v Myanmaru. Julie Chen je nejmladší ze tří sourozenců, má dvě starší sestry Gladys a Victoriu.

  V Queensu chodila Julie na… (více)

  • 15.11.2015
  Cecelia Ahern
  (spisovatelka)

  Cecelia Ahern se narodila 30. září 1981 v hlavním městě Irska, Dublinu. Je dcerou irského politika Patricka "Bertieho" Aherna. Její starší sestra Georgina Ahern je manželkou zpěváka Nickyho Byrnea z irské popové skupiny Westlife.

  Cecelia má vystudovanou žurnalistiku a mediální komunikaci na Griffith College Dublin. A stejně… (více)

  • 15.11.2015
  Ed Oxenbould
  (herec)

  Ed Oxenbould se narodil 1. června 2001 v Sydney v New South Wales v Austrálii jako první dítě Di Adams a Jamieho Oxenboulda. Je synovcem australského herce Bena Oxenboulda. Momentálně se svou rodinou bydlí v Bondi Beach, kousek od jeho rodného Sydney.

  V roce 2009 přičichl poprvé k herectví v krátkém filmu JULIAN, za nějž byl… (více)

  • 15.11.2015
  Nadia Hilker
  (herečka)

  Nadia Hilker se narodila v roce 1988 v bavorském městě Mnichov v Německu. Později se přestěhovala s rodinou do hlavního města, Berlín, kde žije i nyní.

  Její první filmová role přišla v roce 2009, kdy se začala objevovat v televizi. Například v TV filmu ZIMMER MIT TANTE a TRAUE KEINEM UNTER 30. Dostala se i k několika seriálům,… (více)

  • 17.10.2015
  Niecy Nash
  (herečka)

  Carol Denise Nash (za svobodna Carol Denise Ensley) se narodila 23. února 1970 v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech Amerických. Známá je však hlavně pod svým uměleckým jménem Niecy Nash.

  Niecy odpromovala z vysoké školy Kalifornská státní univerzita v Dominguez Hills a o něco později se stala mluvčí skupiny… (více)

  • 17.10.2015
  Billie Lourd
  (herečka)

  Elizabeth Catherine Lourd vystupující pod uměleckým jménem Bille Lourd se narodila 17. července 1992 v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Je první a jedinou dcerou herečky Carrie Fisher známé jako princezny Leiy Organy v původní trilogii STAR WARS. Její otec Bryan Lourd, po kterém má Billie příjemní,… (více)

  • 17.10.2015
  Skyler Samuels
  (herečka)

  Skyler Rose Samuels se narodila 14. dubna 1994 v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech amerických. K herectví se dostala přes svou matku Kathy Samuels, která pracuje v televizní branži jako producentka pro připravované seriály, jež zatím nemají scénář. Její otec Scott pracuje v americké armádě a má hodnost maršála.… (více)

  • 8.8.2015
  Halston Sage
  (herečka)

  Halston Jean Schrage známá spíše pod svým uměleckým jménem Halston Sage se narodila 10. května 1993 v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech amerických, do židovské rodiny. Je prvním dítětem Lennyho a Temy Schrageových, těm se po Halston narodili ještě dva potomci, syn Max a dcera Kate.

  Halston začala svou kariéru v roce… (více)

  • 8.8.2015
  Bex Taylor-Klaus
  (herečka)

  Bex Taylor-Klaus se narodila 12. srpna 1994 v Atlantě ve státu Georgia v Spojených státech amerických. Její celé jméno je Rebecca Edison Taylor-Klaus, ale jako herečka si vybrala pouze zkrácené Bex. S hraním začala již ve třetí třídě, kdy začala hrát ve školních představeních a navštěvovat i stejně zaměřený kroužek. Vzdělávala… (více)