Šógun - Osmero hradeb (2024) (epizoda)

Ten gore na konci? Kdybych byl Palpatine tak řeknu: A surprise to be sure, but a welcome one.

Šógun - Sluhové dvou mistrů (2024) (epizoda)

Jak to bohužel často bývá, v druhém díle nedošlo ke zpomalení děje. Je to stále pecka.

Šógun - Andžin (2024) (epizoda)

Tak dlouho odkládám přečtení Clavellovy knihy až natočí televizní a podle prvního dílu vysoce kvalitní adaptaci.

UFC 299: O’Malley vs. Vera 2 (2024) (pořad)

Myslel jsem, že Chito bude více vzdorovat a definitivně tím dá sbohem té úsměvné nule, na které si Sean furt tak trvá. Ale holt Seanův distance management a footwork byly hodné šampiona. No a Dustin? To byla také krása.

BlackBerry (2023)

Já si celou dobu říkal, kdo natočil tuhle svižnou pecku. A on je to Matt Johnson autor mé oblíbené Operace Avalanche. Jen tak dál. Moc se těším na jeho další režijní počin.

Griselda - Dáma přichází (2024) (epizoda)

Slušný úvod do drogové retro gangsterky. Uvidíme, jak moc to bude sdílet kvality se Zjizvenou Tváří a podobnými peckami.

Argylle: Tajný agent (2024)

Je to docela zábavná dvou a čtvrt hodina. Ale na lepší hodnocení Vaughnovi chybí rating R a soudnost. Zdánlivě nekonečný příliv twistů mi ještě přišel žánrově on branda i docela roztomilý, ale ta přemíra greenscreenů a hloupá přepjatost ve mě občas vyvolávala jen kroucení hlavy. A btw. o wtf scéně roku je letos rozhodnuto brzy. Obtloustlá Brice krasobruslící a kydlící záporaky už nic nemůže překonat.