• Krátkometrážní

Lidice (2011)

Skvělý film, natočený tak emociálně, že se mě tlačily do očí slzy. Bohužel válka byla v reálu jistě ještě horší, ale na film, který by mě do ní takto vtáhl, si nemohu vzpomenout. Bravo.

Syn temnoty (2019)

Za mne moc milé překvapení po přečtení zdejšího hodnocení. Mě se film moc líbil, napětí od začátku do konce a hodina a půl utekla jako nic. A nápad? Moc super a proto dávám možná o hvězdu víc.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Přiznám se, že jsem jako hráč Pokémon GO asi trochu ovlivněn, ale tak max. o hvězdu. Film moc pěkně natočený, animace suprové, k tomu vtipné scény i hlášky. Prostě bomba vidět virtuální postavičky v hraném filmu. Díky za ten zážitek.

Rudá volavka (2018)

Za mne dost pěkné. Skvělé herecké výkony, výborná atmosféra, děj neokoukaný a ty akčně brutální ( naštěstí docela reálné ) scény a i ty erotické..... Co k tomu říct? Asi bych dal 4*, ale za tu nebojácnou erotiku dávám o 1 víc.

Deadpool 2 (2018)

Za mne jasně jeden z nej comiksových filmů srovnatelných s Avengers ( asi i lepší ). Akční, vtipný, výborná hudba, prostě skvělý. I po několikátým shlédnutí jsem se výborně bavil. Prostě bomba.

Avengers: Infinity War (2018)

Za mne asi nej Avengers. Jsem zvědavej, jak ten konec nakonec vyřeší a co z toho bude v dalším díle.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Za mne teda super film. Už od začátku jsem Kongovi fandil, už třeba z důvodu, kdy se lidí cítí jako pány tvorstva. Film má skvělou atmosféru téměř celý film, celkem slušné efekty a závěrečná bojová scéna mě přiklonila k 5* ( původně jsem chtěl dát 4 ).

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Ty jo, tak tenhle film mě dostal. Tom Hanks jako vždy skvělý, atmosféra úžasná, i ohledně vyšetřování nehody se člověk dokáže vcítit, co pilot asi zažíval. Bomba, trochu přirovnání jako Kapitán Phillips. A musím říct, že za mne je Eastwood snad nej režisér.

Dva bratři (2004)

Musím říct, že mě dlouho žádný film takhle nerozsekal. Bohužel si nedělám iluze, že se ta krutost na zvířatech neděje, to bych filmu dal snad jednu hvězdu. Film je naprosto excelentní, i přes tu slzu v oku.

Nepřítel státu (1998)

V té době, kdy byl film natočený, to musela být naprostá bomba. Napětí celý film, úžasný spád, výborné herecké výkony. Smutné na tom je, že se tohle běžně děje, kór v dnešní moderní době. Za mne horších 5.