Okna vesmíru dokořán (1981) (pořad)

Nenechal jsem si ujít žádnýýý díl..Kéž by podobné pořady ještě dnes běžely..Nebyl bych sám, kdo by je uvítal..;)

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Mladší bratříček nepřekonatelné SG-1...Zajímavé je provázání děje, nové výzvy, nepřátelé a všelijaké problémy...Občas mi leze na nervy totální nepřemožitelnost celého týmu..je to až moc nápadné...závěr?Odkazuji na mou první větu..

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Člověk si rád udělá chvilku a zastaví se u pana Krause..jednu hvězdu dávám dolu za hudbu..ještě jsem si na Davídka nezvyknul..;)

Šogun (1980) (seriál)

Pro milovníky dějin Japonska je to naprosto povinná záležitost...Výborný Chamberlain...

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jasný vítěz v kategorii seriál a situační komedie všech dob...Monumentální dílo, které svým duchem, poselstvím a bezkonkurenčním humorem zaujímá nezastupitelné místo na pomyslném kinematografickém Olympu...Alan Alda a jeho role Pierce by zasloužila Nobelovu cenu za humanitu...

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Legendární kočka s myší...Já vždycky fandil Tomovi..:-D

Crash (2004)

Úžasný film. Trvalo mi velice dlouho, než jsem po skončení titulků zavřel pusu...Problémy (nejen) americké společnosti, které film řeší, jsou velice důležité a pocit urgentnosti, který jsem z filmu cítil je v pořádku..Zážitek.

Let číslo 93 (2006)

Film jen a jen o smutných věcech novodobých dějin této planety, ale musím o něm přesto prohlásit, že je to velký zážitek..Téměř dokument, který bere dech a jen člověk bez srdce by dokázal být klidný a neprožívat nervy, strach, smutek či bolest s herci..Super.

Matrix (1999)

Každý žánr má svá kultovní dílka..Nebudu daleko od pravdy, když Matrix označím za kultovní záležitost akčních-sci-fi filmů..Revoluční filmové triky, nezapomenutelné akční scény, zajímavý příběh a "cool" image hlavních postav, která ovlivnila dobovou módu..Jasných pět*