Láska, stalking, vražda (2024)

Pustila jsem si to k sobotní snídani. Během deseti minut sledování jsem případ vyřešila  (neee proto, že bych byla tak geniální, ale protože to bylo úplně jasné). Amíci - včetně řady policistů a všech zúčastněných se k tomu dobírali roky... Nehodnotím tedy dokument, ale tu natvrdlost.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Tak jsem se po letech podívala znovu (už jsem si to pořádně ani nepamatovala) a pořád je to hodně dobrý.

TBH (2022) (seriál)

Zkusila jsem jen tak naslepo 2 díly. A myslím, že se to nemůže líbit ani mladým -  dialogy jsou otřesné. A je bohužel možné, že zrovna tohle může někoho inspirovat..

Berlín (2023) (seriál)

Tentokrát kašlu na hvězdy, málo se mi jich dávat nechce a hodně si ten pitomoučkej scénář nezaslouží. Berlína bylo ale skvělé a nostalgické si znovu připomenout. Jen se těžko věřilo, že se to odehrávalo za jeho mládí, když mu od dob La Casa de Papel přibylo tolik vrásek.

Pickupeři (2023) (seriál)

Jedna hvězda za info, že něco tak debilního existuje. Apropó - kdybych byla mladá kočička, neopřela bych si ani o jednoho z protagonistů (včetně koučů) ani koloběžku.

Forst (2024) (seriál)

Obvykle mám tento žánr (severský, protože o to se snažili) v oblibě, ale toto bylo celé takové odpudivé a nadbytečně krvavé. S poměrně zmatenými a až příliš snovými prostřihy do minulosti. Vraha jsem bohužel uhodla, hned jak se objevil na scéně. A závěr si asi musím domyslet sama. Ale ať jen nekritizuji: atmosféru to mělo a hory byly krásné.

Oběť (2022)

Takhle nějak si představuji silné sociální drama a oceňuji, že si něco takového Česká televize vůbec dovolila odvysílat - to už bych od nich ani nečekala.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Po dlouhé době se mi konečně zas něco líbilo. A bylo to chytré a napínavé.

Nech svět světem (2023)

Katastroficke filmy nevyhledavam, ale tento byl zajimavy. Závěr ale tedy trochu odbyli.

Úsvit (2023)

Zvláštní film. Se silnou ženskou hrdinkou. A možná životní role pro Elišku Křenkovou - hrála výborně.