• Thriller

Big Lebowski (1998)

Film naseho zivota. O nas a nasi dobe. Socialni sonda do zivota cloveka jako ty, jako ja. Obcan Kane devadesatych let. Svati : Bridges, Goodman a Buscemi a v roli Syna Boziho John Torturro. Julianne Moore : panenka Maria. Sam Eliott : Buh Otec. Peter Stormare jako dabel a Flea jako Certik Bertik.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Je to blbost,ale ja tomu fandim.Johny Depp je fakt hodne daleko.

Match Point - Hra osudu (2005)

Zločiny a poklesky po 16 letech? Prave ta podobnost s predeslim filmem na podobnou notu je jedinou vytkou. Ze Scarlett Johansson zas tak odvareny nejsem ikdyz je samozrejne krasna a hraje celkem slusne. To Jonathan Rhys Meyers je pravou devizou tohoto filmu.

Osvícení (1980)

Uzasnym zpusobem natoceno, popravu dalsi kultovni film Stanleyho Kubricka. Bohuzel se mi stalo to same jako pri sledovani 2001: Vesmírná odysea - strasne jsem se nudil i pres hypnoticky a vpravde genialni vykon Jacka Nicholsona.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Ne, ze by tento film nebyl bomba a ne, ze by si svuj kultovni kredit nezaslouzil, ale odpuste tentokrat jsem se nudil, docela vesmirne nudil.

Marebito (2004)

Nic moc tedy, ale je tam krasna ,mlada, obnazena japonecka.Takze o hvezdicku vic.