• Krátkometrážní

30 Amper (2018)

Ale jo. Na český poměry celkem slušnej postapo kraťas s celkem vtipným závěrem.

Podivné vraždy (2010)

Běželo to na Horror filmu tak jsem tomu dal šanci. Nakonec šlo o klasickou televizní podívanou. Z které nakonec nevylezl takovej průser jak jsem předpokládal, ale ani se nedá říct, že by mě to nějak nadchlo.

Díra (2019)

Tenhle komorní kousek vypadal ze začátku hodně zajímavě a já jsem byl celkem nadšenej. Ke konci filmu, ale moje nadšení začínalo celkem upadat. . El hoyo v sobě skrývá pár hodně povedenejch momentů, ale taky pár nudnějších pasáží. Lehčí zkrácení stopáže by nebylo úplně na škodu. Tenhle film o poselství, žrádle a pádu na úplný dno měl určitě co nabídnout. Nápad to byl vskutku neotřelej a celkem originální. Škoda, že ho tvůrci úplně nedoladili, protože finále vyšumí úplně do prázdna. Škoda... jdu si dát Panna cottu... abych si zpravil chuť.

Hopus (2018) (studentský film)

aneb jak lední medvěd neudržel nervy na uzdě.

Muži v černém: Globální hrozba (2019) odpad!

První Men in Black je zábavná klasika na kterou nedám dopustit. Dvojka už byla o něco slabší ale pořád šlo o dobrou zábavu. Třetí díl je tady sice v červených číslech, ale mě osobně až tak neohromil. Men in Black: Iternational je totální zhovadilost. Už dlouho jsem neviděl takovou ubohost, která se jen snaží přiživit na dobré značce MIB. Herecký obsazení je katastrofální. Ústřední dvojice je přímo zoufalá. Ještě horší je to s komediální stránkou filmu. Já osobně jsem se u filmu ani jednou nezasmál. Samotnej příběh je taky absolutně nezajímavej. Není tady ani jedna věc která by stála za pochvalu. Už dlouho jsem u filmu tak netrpěl. Tohle je pro mě odpad jak vyšitej. Nazval bych to doslova žumpou filmovýho průmslu. A takový bulshit se dostane do kin. To prostě nepochopím. Podle mě by tomu seděl spíš český název Muži v černém: Globální odpad.

Dead Friends (2011)

Nevím pro jaký publikum byl tenhle snímek určen, ale mě to absolutně neoslovilo. Nuda jako prase, otřesná hudba a infantilní humor.

Krvavá máma (1970)

Tak název filmu je celkem zavádějící. Podle něho jsem totiž čekal, že matka se svými synáčky po sobě zanechá daleko větší spoušť. Jejich řádění bylo ale nudný, stejně jako celej film. Matka v podání Shelley Winters mi byla krajně nesympatická a její synáčci byli naprostý vemena. Za zmínku stojí mladej " zfetovanej " Robert De Niro ale jelikož se jedná o jeden z jeho prvních filmů ani on potažmo jeho herectví moc nezaujme. Mohla to být celkem zábavná a krvavá story, nakonec z toho ale vylezl shit, kterej si za mě víc jak jednu hvězdu nezaslouží.

Not Alone in Here (2020)

Říkal jsem si že už mě Sandberg ve svých krátkometrážních filmech asi jen těžko něčím překvapí, ale evidentně jsem se mýlil. Akorát popravdě nevím jestli je to změna k lepšímu. Každopádně jiného pojetí si cením. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že jde " jak už tu psal uživatel corpsy " o sebeparodii. Co naopak nepřekvapí je účast Sandberg(ovi) ženušky a očekávanej konec.

Timothy (2013) (studentský film)

Našlápnuto to mělo docela dobře, ale nakonec z toho vylezl stejně jenom průměrnej kraťas. Hudba i kamera OK, ale podle mě už to bylo ke konci zbytečně natahovaný. Beru v potaz že jde o studentskej film a v tomhle ohledu souhlasím s uživatelem SOLOM. Kdyby studentský práce byly aspoň této kvality, byl bych spokojenej. Jenže tohle je spíš jedna z těch světlých vyjímek.

Jedné zimní noci (2011)

Tohle můžou za horor považovat snad jen děti. A o tom ještě silně pochybuju, protože dnešní děti jsou daleko víc otrkanější. O nějaké atmosféře či napětí snad nemůže být ani řeč. Animace pro mě byla nelíbivá a vše ještě víc shazuje vypravěčka. Těsně nad odpadem.