• Krátkometrážní

Within the Bloody Woods 2 (2006)

O chlup lepší a akčnější než první díl. Na Chainsaw Maid se to pořád ani zdaleka nechytá.

Within the Bloody Woods 1 (2006)

Ani se mi nechce věřit, že to natočil ten samej Nagao co vytvořil vynikající Chainsaw Maid.

Démon zatracení (2019)

Taková hororová oddychovka která neurazí ale ani nenadchne.

Game of Death (2017)

Obdoba hry Jumanji v hororovém hávu už tady byla ve filmu Open Graves. Vybuchování hlav ve velkým jsme mohli vidět zase ve snímku The Human Race. Originalitou ani promyšleným scénářem tenhle kousek zrovna neoplývá. Je ale celkem krvavej. Díky poměrně krátké stopáži se tenhle film taky dlouho s ničím nemaže a jde se hned na věc. Nenáročná vybíjená u které můžete vypnout mozek.

The Chainsaw Sally Show (2010)

Jde o snímek pod záštitou společnosti TROMA ( což mě nalákalo ). Nevím co viděli první dva hodnotící uživatelé ale chtěl bych poopravit chybu. Snímek má i se závěrečnejma titulkma necelých 53 minut takže zde uvedená 20i minutová stopáž je zavádějící. Režie se ujal Jimmyo Burril který v roce 2004 natočil film " Chainsaw Sally " ten tady na čsfd ale nenajdete.

Flowers 02 (2020)

Po trochu " slabším " Lung II přichází Phil Stevens s nášupem Flowers 02. Mé chlípné srdíčko zaplesalo blahem a moje perverzní duše byla ukojena.Tohle se fakt povedlo. K filmu mám snad jen jednu výtku. A tou je poměrně krátká stopáž. Protože já chci víc, víc, víc,.........

Live Feed (2006)

Jeden z dalších klasickejch nízkorozpočtovejch exploiťáků. Nehledal jsem film s příběhem. Hledal jsem film s gore. A to tady bylo. Povězme si ale na rovinu že v průměrné kvalitě. Někdy lepší, častokrát ale horší. Hodně je toho i mimo záběr. Stříkající potoky krve působí přestřeleně ( na to že se snímek bere vážně ). Stejně tak týpek co si hraje na Bruce Lee(ho). Naopak hlavní killer je pořádnej řízek. No mohlo to být daleko lepší, ale taky to mohlo dopadnout daleko hůř. Ale v nízkorozpočtovejch vodách exploitation filmů to na 3 hvězdy v pohodě dosáhne.

Madness of Many (2013)

Tak za mě je tohle celkem zklamání. Ani já jsem se neubránil pocitu že se Kasper Juhl snaží napodobit Lucifera Valentina. Jenže tohle je opravdu slabej odvar. Spousta keců, trocha blití, jedno rozpáraný břicho, useklá hlava a vydloublé oči. Nic moc navíc tenhle kousek nenabízí.

Gutterballs (2008)

Tak tohle bylo celkem příjemný překvapení. Jde o hororovou komedii a tak je to taky potřeba brát. Dějově je to samozřejmě slabota. Dialogy jsou otřesný stejně jako postavy. Ve filmu jsem nenašel ani jednu sympatickou postavu.Tady humor nehledejte. Nejvtipnější je tady asi automat na leštění koulí. Vše odstartuje trojité znásilnění korunované kuželkou v 3,14či. No a pak už začíná to co tady hraje prim. A to jsou vraždy. Ty jsou různorodé, krvavé ale zároveň i vtipné. Tenhle film určitě nesedne každýmu, hlavně díky fakt otřesným postavám, ale já jsem se u něho ( především u vražd ) celkem bavil. Silné 3 hvězdy.