Chuckyho kletba (2013)

Hmmm tak druhá nejpopulárnější panenka je zpět a napravuje si reputaci předchozích dílú... V tomhle starém dobrém duchu,bych ještě pár dílů s klidem chroupnul;-)

Chuckyho sémě (2004)

Pokus o přehnanou kmeedii a vlastně jen takové bezduché ždímání Chuckyho postavy... Ale pro fanoušky téhle po Barbie nejslavnější panenky,celkem koukatelné a sem tam pobaví

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee (2007) (TV film)

Poslední klapka divokého západu... Simoneau natočil víc než solidní indiánský piedestal. Tv zpracování opět na vysoké úrovni,jak jsme u produkce HBO zvyklý

Gravitace (2013)

Woooow. Nádherný vizuál ukazuje krásu a hrůzu vesmíru zároveň.... Do nekonečna by se dala sledovat naše planeta v ohromujících záběrech z vesmíru, naštěstí si to nemyslí režisér filmu a dílo tak neztroskotalo na nesmyslně natahované stopáži. Hoďka a půl v kůži Sandry Buldokové,uletí jak voda! Vidět to na kinoplátně,tak bych asi dopadl jako Matýsek:-D

Likvidátoři (2013)

No potenciál to mělo na největší blockbuster roku... Ovšem miliony dolarů se sypou do Pacific Rimmů a Transformerů a jiných pitchovin. Takže se tvůrci tohoto postapokalyptického nářezu pustili cestou nízkorozpočtového grindhouseovského stylu... Ovšem není to na škodu... Bizarní a krvavě laciný vizuál tomuhle filmu sekne stejně jako to sekne Christan Pitre;-)

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Tento nový seriál české televize,má kromě řady kosmetických chyb i dvě stěžejní: 1. je český,2. je nový.. Což samozřejmě pro filmové kritiky a odborníky z csfd znamená jediné-odpad. Podle mě,laického prosťáčka je to vynikající český seriál,kterých je poslední dobou v záplavě ulic,ordinací a cest bůhví kam, jako šafránu. Jiří Hubač se za svého syna stydět rozhodně nemusí (jak tu napsal nějaký kokot s nickem značky fotoaparátu). A Filip Renč vše zvládnul taky na výbornou. Vivat Vašut je to jeho nejlepší role snad od dob Vildy Jakuba..

Revival (2013)

POhodová "zombie" komedie o starých bardech co si ještě na své poslední štaci chtějí řádně vyhodit z kopyta... Ústřední čtveřice je fantastická, Bydžovská taky dobrá, Bobková je pořádná kočka, jen ten Geňa mi tam nějak neseděl, asi se hodí opravdu jen do tele-tele;-)

Muž z oceli (2013)

Supermanovská vize Zacka Snydera je megalomanštější než jsem si dokázal představit. Legenda o Supermanovi tak trošičku jinak,zabalená do vizuálně orgastických akčních sekvencí... No proč nee... Ale aby od začátku Lois znala Clarkovu identitu??? Ale zase se mi líbilo že Snyder skončil tam, kde Donner začal.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Tak žádný blockbuster. Je na tom vidět střízlivý rozpočet,což ovšem neznamená že by film vypadal nějak lacině... Nápad taky dobrý.. A je tam Bruce :-D

Cesta do pekel (2009)

Jane je drsňák každým coulem... A tahle stylizace ala noir mu celkem sedí. Po krvavě nadupaném úvodu se sice trošku ubralo z plynu,ale syrově drsné hlášky zůstávají. Příjemně nenáročná drsňácká podívaná.