X (2011)

Vse jiz bylo vysloveno... Film nestoji za zlamany grajcar... Ale ta Hanna..... Za kazdou kozicku,dame ji hvezdicku:-)

Výměna (2008)

Vždycky ti naletím, Clinte, vždycky....

Hancock (2008)

Superhrdina který sice bojuje proti zločinu, ale chlastá ligu, ničí co mu přijde pod ruku a fuckuje všechny v okruhu jednoho kilometru? Ano, to je Hancock.... ovšem jen prvních zhruba pětadvacet minut.... Hancockův přerod na klaďase jak má být sice nenudí, ovšem je to uhnutí z neotřelé komedie, někam úplně jinam. No a Charlize to opět sekne;-p

Zkažená mládež (2007)

U mě dobrý,s téměř amatérským pojetím jsem neměl absolutně žádný problém... Konec se dal čekat už od začátku,ale i tak to na jeho drsnosti neubírá

Hranaři (2011)

Kromě otřesně přehrávajícího Jirky Langmajera,který bývá jinak precizní,šlape vše o.k. Vidím že "filmaři" z csfd opět nepřekousnou že jde o český film

Slunce, seno, jahody (1983)

Ano inteligentní humor to opravdu není,ovšem česká klasika to je na beton a nezmění to ani miliontá repríza na tv nova... Horní polovině uživatelů csfd, jenž zuřivě masturbuje nad "veledíly" tipu Život Briana, nebo Svatý grál, jež jsou bezesporu díla prošpikovaná gagy "nejinteligentnějšího" zrna,u tohohle filmu jistě zvrací,nebo minimálně mají čuráčky schované v poklopcích;-)

Princezna ze mlejna (1994)

Zdeněk Troška ještě v plné parádě... Vynikající Blanarovičová,Ševčík,Županič,Zindulka,Švehlík,Bílá.....atd. Jedna z nejlepších porevolučních pohádek.