Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Tak já nevim... Mě to přišlo zábavnější než jednička. Kvalitativně to tu úroveň už asi uplně nemělo,ale takhle nějak má vypadat popcorňák jak víno. Mě teda Robert na rozdíl od druhé Mačety rozhodně nezklamal.... Tolikrát zmiňované cáky slečny Zelené jsou opravdu luxus. Ale na rozdíl od verbala si myslím že i obličejová část stojí za kurevský hřích. Ale proti gustu.... To co doma brousí on bychom asi vidět nechtěli nikdo...

Kmotr (1972)

Konečně jsem si udělal čas,pohodlně se usadil a musím dát za pravdu většině. Jeden z největších skvostů kinematografie. Neskutečný Brando a jemu zdatně sekundující Al Pacino.... Tři hodinky ve společnosti největšího bosse všech bossů utekli jako voda v Habermannově mlýně;-)

Bony a klid 2 (2014)

Samozřejmě žádný skvost české kinematografie.... A srovnávat s prvním dílem taky není objektivní,protože doba je krapet jinde. Ovšem na druhou stranu nekonal se ani mega průser. V pohodě koukatelné a docela mě potěšili herecké výkony.Hlavně Roman Skamene. Od toho jsem nečekal nic,teda ale vůbec nic a nakonec mě jeho výkon mile překvapil.A mezi zdejším výčtem herců chybí naše Jůlinka což není vůbec hezké.

Wolf Creek (2005)

Tak špatné to uplně nebylo... Je to takový víceúčelový filmík. Do 35-té minuty jsem si chroupnul,abych po probuzení zjistil že nemá cenu film vracet zpátky,protože Mr. Mick Taylor se právě objevil na scéně a vypadalo to že hodlá rozpoutat pro tři zbloudilé turisty,kteří se vydali do divočiny zřejmě za vidinou kvalitního pichu severského stylu(2 holky,jeden kluk),opravdové peklo na zemi.... Ovšem světe div se žádné velké gore se nekoná... Troška krvičky ale byla a nějaká ta naháněná taky... Doufám že ve dvojce dostane Mick více času a prostoru;-)

Čachtická paní (2009)

Původně jsem tenhle "velkofilm" nechtěl ani komentovat, ale pokud přijde mařka, která si sama napíše scénář,hudbu ,zrežíruje si to a ještě navíc si vytře nehorázným způsobem prdel s velikánem slovenského filmu, tak se k tomu vyjádřit prostě musím... Ne, není to velkofilm,ne určitě to nestálo majland, ne, opět to nenaplnilo mou představu o filmu jenž mapuje život Eržebeth Bathoryové, ovšem bylo to na míle blíže legendě krvavé hraběnky než Jurajova drahá sračka.

Je to i můj život (2009)

Americký kýč největšího kalibru,propagace americké rodinky,ale konec konců proč se jednou za čas nenechat dojmout jedním nádherným příběhem? A navíc je to první film ve kterém Kamion Liaz líp hraje než vypadá;-)

Rivalové (2013)

Příběh dvou legend nejprestižnějšího motosportu na světě a jedné z nejdramatičtějších sezon v její historii,v pětihvězdičkové podívané Rona Howarda.

Plán útěku (2013)

Děda a děda to rozjíždějí jako za starých časů... Guvernér musel na ten závěrečný sprint přes pul paluby dostat buď dablera,nebo nové plíce. Sly by se uživil klidně jako McGiver a navíc má v palici víc než Otíkův naučný slovník. No a Caviezel po výstupu na Golgotu v taktu Gibsonových důtek, si mohl užít taky trochu tyranii z druhé strany;-)

Amazing Spider-Man (2012)

Asi takhle nějak si představuju pořádný komiksový spektákl. Proti Garfieldovi jako spidermanovi v podstatě nic nemám(akorát nechápu proč do téhle role vybrali zrovna kocoura, ale budiž:-D) Emička je roztomilá a jedno druhým. Raimiho Spiderman mi přišel takový dětštější a naivnější...