Halloween (2007)

Zombieho remake osciluje mezi silnými třemi až čtyřmi hvězdičkami.Vynikající úvodní polovinu střídá rutinní vyvražďovací druhá.Ovšem i ta je poměrně zručně natočená.Navíc teens jsou pěkné,kozy venku,kloním se ke čtyřem;-)

Max Payne (2008)

Jako fanoušek herní série jsem čekal katastrofu(hlavně kvůli zdejšímu mizernému hodnocení,ač jsem od zdejších hnidopichů zvyklý na ledacos). Ovšem světedivse nebyla to zase taková hrůza.Wahlberg byl coby Max Payne poměrně přesvědčivý,vizuál byl hoodně dobrý.Samozřejmě se dá vypíchnout značně oholený příběh a méně temná atmosféra.To vše bych pominul kdyby ve filmu nechyběla třetí nejdůležitější složka....A to pořádný nášup v podobě řádně krvavé a vymazlené akce. Ovšem ani tohle mi Moore nenaservíroval nijak valně čímž se Payne bohužel řadí pouze k průměru,ačkoliv potenciál má obrovský. Ale jinak celkem s chutí bych si dal o něco pikantnější dvojku;-)

Bastardi (2010)

No až tak nějak moc televizní snímek.Mizerné herecké výkony,které ovšem v tomto případě přidávají na autentičnosti,ovšm scénář to posílá do kopru.Malí cigoši jsou hodně dobří(vlastně by se dalo říct přirození),zato herecká "esa" s výkony značně pokulhávají.Ale jako celek je to nakonec příjemně stravitelné....

Skinheads (1993)

je škoda že to tolik lidí nepochopilo.Tenhle film opravdu neni vůbec špatný.

Černá labuť (2010)

Natálka hraje,tančí,zvrací,masturbuje a všechno naprosto dokonalým a strhujícím způsobem.Do toho jí sekunduje jako vždy precizní Vin Cassel.Aronofskeho režije je precizní a jako vždycky s nádechem halucinace a úletu.Ovšem ten konec mi uplně nesedl.

Intimní tajemství (2007)

Ale joo,takový úletík,trošku místy nudný,místy zábavný.Krásná Jess co má mezi nohama past na medvědy(medvídky):-D

Opičí král (1986) (seriál)

Tyyyy jo,tak tohle fakt existuje??! Myslel jsem si že to je výplod mé dětské fantazie;-)

Wrestler (2008)

Parádní comeback Mickeyho Rurkeho! Už to rozhodně není ten elegán z 9 a 1/2 týdne.Ovšem léta zhýralosti a nezřízenosti se mu vyplatily v téhle roli ztroskotance a vyhasínající wrestlerové hvězdy.Aronofsky natočil s podivem "normální" film.

Srbský film (2010)

Myslim si že to nemá cenu hodnotit.Házet to do odpadu se mi nechce,páč gore scény byli povedené, a vlastně i výkony herců byly překvapivě k žánru(i když vlastně co je to za žánr..snuff?) velice dobré. Ale zase nějak oceňovat úchylnost a perverzi asi taky nemá význam.Svým způsobem nemá ani význam nálepka od 18-ti.Tohle by asi neměl vidět opravdu nikdo.Apropos pana Spasojevice bych asi nechtěl potkat na dovolence v Srbsku;-)

The Poughkeepsie Tapes (2007)

Tak místy šokující,místy nudné,ale ten závěr (i přesto že se dal trošku očekávat),mě stejně dostal. Tom Riddle to vystihl naprosto přesně.