Skála (1996)

Nic proti,ale nevim nad čím tady všichni tak slintáte,nic extra to nebylo....

Tváří v tvář (1997)

Podle mě asi tak na stejné úrovni jako Con air,ovšem tady přihazuju hvězdičku za jakýs takýs origoš nápad s výměnnou xichtů...No dobře kecám..líbila se mi scéna s Travoltou a dceruškou v kalhotkách...Rozkošná loli;-)

Con Air (1997)

Noo já bych řekl že na typický Americký akční trhák je to hodně nadprůměr,zvedají to hlavně Trejo a Malkovich...Nikolas tam ztvárňuje opět klasického klaďase,ale taky dobrý no..Já myslim solidní nenáročné pokoukání;-)

Od soumraku do úsvitu (1996)

Tak tenhle film bych rozdělil na tři epochy 1.před nástupem upírů,2.nástup upírů a 3.závěr....První část jednoznačně geniální,druhá část dost dobrá...ale ten závěr to už bylo ulítlé fakt až přes míru..takže nakonec hoodně solidní lidovka;-)

Rychlá rota (1989) (seriál)

Vivat profesor Nula!!! Ikdyž doslova mafiánská tlupa dona Tlusťocha taky neměla chybu;-)

3:15 zemřeš (2005)

Pro milovníky hororů,je to si myslim víc než kvalitní podívaná.Takových hororů víc tak jsem na výsluní blaha.....Kubrickovu osvícení to sice sahá tak možná po lítka,ale v době dnešních "hororů" fakt těžký nadprůměr

Vrána (1994)

Celkem dobře zvládnutá vizuální stránka,ponurá komixácká atmosféra No řekl bych takový lehce akční horůrek jehož atmosféru(jak už stojí v obsahu filmu) podtrhuje i vědomí o úmrtí hlavního hrdiny...Jj Brandon toho mohl ještě pžedvést hodně...No zkrátka solidní filmek a solidní tři hvězdičky

Kytice (2000)

Malá,hmědá,tváře divé,pod plachétkou osoba....No celý dvoumetrový Polívka;-D Ale je fakt že tenhle snímek se fakt vyvedl,zajímavě vizuálně pojatý...Je optavdu vidět že pan Brabec je vynikající kameraman..

Mlýny (1994) (divadelní záznam)

"V takýchto hnusných topánkách mam ísť domov??" Sklepáci jsou extra třída a tohle dílko to jenom potvrzuje.Ovšem pokud nemáte rádi jejich specifický humor.Tak máte smůlu a upřimě vás lituju

Atentát (1964)

Vynikající a na české poměry a dobu výpravný film.Výborné herecké obsazení(zejména Brzobohatý,Mrkvička,Kodet,Vinklář a Loyda)dokonale vylíčená atmosféra doby....Příběh je téměř totožný se skutečností(ne že bych ji zažil,zaplať Pánbůh). Prostě pětihvězdičkový hotel Pana Sequense.