Grilování s Vodouchem (2012) (pořad) odpad!

tak jestli něco nesnáším, tak inscenovanou familiérní atmosféru....tohle fakt nefunguje, měla jsem se raději koukat na Itala:(

Až vyjde měsíc (2012)

Mé první setkání s panem Andesonem. Přijemné osvěžení, tak trochu jiný film....a že bylo se čemu smát! Vycizelované do posledního detailu...normálně bych dala tak 4*, ale jelikož se poeticky dotknul trochu i mojí duše, tak nemůžu jinak než dát 5*.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Dlouho jsem se na na seriál nekoukala s takovým nadšením. Zdéňa nezklamal, vždy pobavil jenže i rozesmutnil, protože stav českých restaurací je většinou bohužel k pláči.

Hříšná láska (2001) (seriál)

K žehlení ideální! Plné emocí, zvratů a vůbec zacílené na ženské publikum:) Jedna z lepších telenovel...

Nedotknutelní (2011)

Výborný film plný nekorektního humoru:) Po dlouhé době čerstvý závan, herci skvělí.

Temné stíny (2012)

Příjemná retro upířina, klasická Burtonovka s trošku slabším scénářem. Herci výborní, potěšilo cameo Christophera Lee.

Líbáš jako ďábel (2012)

Crazy to teda bylo...sice jsem se zasmála, ale úsměv mi trnul na rtech. Jedná se o čistě spotřební dílko, které má jediný cíl - pobavit. Neskutečně mě štval product placement a hudební podkres - každou chvíli jsem čekala příchod Itala, s jehož znělkou je hudební podkres téměř totožný. Zadarmo dobrý...2* za krásné Maroko a sem tam vtipný moment.

Avengers (2012)

Zatím nejlepší blockbuster letošního roku. Příjemné překvapení podpořené 3D v originálním znění s titulky.

Báječný hotel Marigold (2011)

Anglická extratřída v hereckém obsazení, bohužel už ne ve scénáři, díky kterému se ve filmu objevilo více hluchých míst, než bych čekala. Každopádně tato romantická komedie neztratila vše ze svého kouzla a líbila se mi. Je to romantická pohádka o krásné Indii, lásce, která kvete v každém věku a o důležitosti jít si svou cestou. Ano, je to schéma, ano je to idealistické a ano vím o tom.

Vrtěti ženou (2011)

Milý filmek, který se občas až moc snažil karikovat sám sebe. Ublížil mu schematický scénář. Čisté 3 hvězdy. Kdo proboha překládal ten název?!