Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Výborný dokument mapující působení RH v protektorátu. Nudné a zdlouhávé mi to teda nepřijde, naopak se dozvídám řadu zajímavých a dodnes mi utajených skutečností. Vše už vystihla Ferinka, nezbývá než souhlasit.

Vrásky z lásky (2012)

Pobavila jsem se, to ano...ale v některých scénách jsem doslova skřípala zuby, jak šustily papírem. Velmi se mi líbil pan Brzobohatý a paní Jirásková. (za ně dávám 2 hvězdy) Bohužel film ujíždí na prvoplánovém dojetí a schématických postavách, což mě docela mrzí. Z filmů o stáří u mne vítězí "Babí Léto", které mě ve své době velmi dojalo i pobavilo.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Dávám plný počet, protože mě film velmi mile překvapil a pobavil. Na české poměry výborně napsaný scénář s minimem slabých míst - pokud nějakých. Film je postaven na výkonu Miroslava Krobota, jehož zažraný srdčař Pepík Hnátek mě velmi bavil a také dojal, ale ne nějakým prvoplánovým způsobem. Překvapivě musím napsat, že film mi svojí atmosférou připomíná byť jen vzdáleně Vesničku. Některé repliky se budou časem hláškovat: "Kvašňák" , " Co to tam děláš? Sbíráš sedmikrásky?" apod. Mám moc velkou radost, že můžu po dlouhé době s čistým svědomím pochválit český film. 4 a půl hvězdy

Miláček (2012)

Neurazí, nenadchne, ale rozhodně mě to navnadilo na knížku:)

Okresní přebor (2010) (seriál)

zvládla jsem zatím dva díly, které mě teda ničím nepřesvědčily. Nuda, not my cup of tea

První krok (2009) (seriál)

tak po prvním díle co jsem viděla - takové české Beverly Hills...neurazí, nenadchne. Ale čekala jsem to horší, takže milé překvapení

Kawasakiho růže (2009)

4 hvězdičky za provedení, ale 5 za obsah...jen houšť a větší kapky.

Umělec (2011)

Asi jsem čekala více než němý romantický film....neurazí, nenadchne. Pejsek je roztomilý, to ano, ale to je i v reklamě.K nedělní snídani, nebo žehlení dobrý, ale všechny ty nominace?! nechápu. A kdyby už nic dalšího, tak mohl mít opravdu lepší hudební doprovod. Podobné zklamání jako u "Slamdog Millionaire".