Rudé horko (1988)

Arnold coby ruský agent, to bylo to, co mě nejvíce zajímalo na filmu, ale ve výsledku se tam prostě nehodil, i kdyby zahrál sebe líp, prostě Rusák to neni. Spojení akčního hrdiny s komikem se ale docela povedlo, nakonec z toho vyšel mírně nadprůměrný akčňák, který vyloženě nenadchne, ale také neurazí.

Než si pro nás přijde (2007)

Dva ostřílení herci v srdcervoucím příběhu, ošperkovaném pěknými hereckými výkony nejen obou představitelů hlavních rolí. Přátelství a štěstí v konfrontaci s očekávanou smrtí. Obyčejný chudý automechanik, který chtěl být profesorem historie dá chuť do života bohatému magnátovi. Pěkný film, Morgan ani Jack opět nezklamali!!!!

Centurion (2010)

Solidní válečná řežba, akce požehnaně, ale osobně mi nejvíc vadilo to, že krev byla pouze digitální, mohli si s tim určitě pohrát víc. Určitě to není film k zahození, ale podruhé ho vidět nepotřebuji.

Návrat do budoucnosti (1985)

Zemeckis a další z jeho nadčasových filmů, ale tentokráte podle měho je to jeho nejlepší film, který kdy natočil. Sci-Fi mám rád, ale komediální Sci-Fi je bomba. MJ Fox a Ch Lloyd spolu tvoří dokonale sehranou dvojici, na kterou se skvěle dívá. Nejlepší komediální Sci-Fi, které kdy vzniklo a ještě ho za těch 25 let nikdo nepřekonal....nuže, laťka je hodně, hodně, hodně vysoko. Zrovna jsem na něj dostal chuť, takže se jdu podívat asi podvacátý na BttF

Pekelná ženská (2001)

Střelená komedie, která ale dokáže velmi častokrát po dobu filmu rozesmát. Komedie mám velice rád, tady se splnilo to, co jsem od toho očekával. Pohodové odreagování, které mi přichystaly esa jako je Jack Black, Jason Biggs a Steve Zahn. Tihle herci spolu v komedii je pecka, kdo má rád srandu která za to stojí,ideální film. Teď nekdy běžela zase v telce a neodolal jsem, i když to bylo v pozdních hodinách, prostě rád se zasměju u filmu s takovým obsazením, hlavně Jack nezklamal :D

Zelený sršeň (2011)

Green Bee, vlastně Green Hornet určitě pobaví a u filmu se nudit nebudete. Vtipů je tam spousta, Seth má spoustu narážek na všechny a občas si přivlastňuje všechnu zásluhu, ale to vážně jen občas. Jediné, co filmu chybí, je na můj vkus trochu méně akce, než jsem čekal, ale jinak fajn oddychovka.

Avatar (2009)

Hodnotit film pouze podle efektů, které jsou sice důležité, ale neměly by být na prvním kritériiním místě, je podle mě naprostá hloupost. 3 protrápený hodiny jsem seděl v kině s brýlema na nose a očekával něco, co by mě uspokojilo, ale bohužel se nic takovýho nedostavilo. Nápad sice zajímavý, zpracování efektů bylo místama famózní.....asi vše, co bych chtěl vyzdvihnout. Příběh sám o sobě naprosto bezduchý a už na začátku filmu mi bylo jasné, jak to celé dopadne, i když konec filmu jsem si přál naprosto opačný, abych se nemusel dočkat dalších minimálně dvou dílů. Abych to shrnul, startování raketoplánu, které jsem viděl ve stejném kině a z celého dokumentu trvalo tak minutu mě zaujalo víc, než tohle. Slabé 3hvězdy, velké zklamání.

Jak vycvičit draka (2010)

Když se film už od prvních hodnocení držel v TOP200 filmů, očekával jsem od něj víc. Vtip ani "akce" nechybí, ale chvilkama mi to přišlo příliš předvídatelné a prostě mě to tolik nenadchlo, jak jsem očekával, ale i tak jsem se určitě nenudil.

V jako Vendeta (2005)

Komiksový příběh o lásce, pomstě a v neposlední řadě o pomoci a motivaci lidu ke svržení totalitního režimu Británie. Podle mého u nás nedoceněný film, který stojí za to ho vidět. Není to sice na plných 5hvězd, ale 4 a půl určitě zasloužených!!!

Gran Torino (2008)

Clint ve formě jako za starých časů ve westernech(akorát o pár dekád starší, ale určitě vyzrálejší). Walt nenávidí celý svět, včetně své rodiny. Jediné co mu zůstalo, jsou vzpomínky na svou ženu. Z války nenávidí Asiaty a tak je jisté, že jeho sousedé to s ním nebudou mít jenoduché. Ale..... Walt se mění a přátelství je na světě. Clint a obsazení filmu neznamými herci bylo výborné, příběh silný. Ve zkratce: SKVĚLÝ FILM, kdo neviděl, prohloupil.