• Krátkometrážní
  • Rodinný

Arvéd (2022)

Náměť vhodný spíš pro divadlo. Takhle z toho vznikl psychoblábol bez děje, kde souslednost obrazů nedává smysl. O Smíchovském to nevypovídá vůbec nic a o tom, co se vlastně dělo po válce, taky ne. Nevyvážený zvuk, ale dobrá kamera, herci taktéž dobří.

Atestace (2023) (studentský film)

Herecky není co vytknout, ale filmu chybí to zásadní - ucelený příběh, který by měl hlavu a patu. Tohle spíš vypadá jen jako jakási hra na emoce.

Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)

Výborný seriál, který připomíná situaci po 2. sv. válce a nejen zločiny nacismu, ale taky zrůdnost Rusů, resp. Sovětů. Měli by to pravidelně opakovat v naší i německých TV, aby si i Němci stále připomínali, co jsou Rusové zač, neb v poslední době mám pocit, že na to zapomněli.

Plaza Catedral (2021)

V zemích Latinské Ameriky se děti běžně stávají obětí násilí a zločinu. Tento film situaci nejspíš nepomůže, ale aspoň na ni upozorní.

Bludička (2022)

Děj mezi mladým Alfredem a hasičem přináší trochu romantiky, ale jinak je to blábol hrající si na umění.

My Massive Cock (2022) (TV film)

Spousta chlapů si myslí, že ho má malého, nehezkého a kdesicosi. A většinu z nich to trápí, ač úplně zbytečně, jak je ostaně v dokumentu sděleno. Myslím, že je fajn nabídnout i pohled těch, pro které je problém nadměrná velikost.

Vlajka smrti (2022) (seriál)

Seriál, kde víc baví samotný námět než zpracování, které místy drhne. V každém případě jako parodie na pirátské příběhy dost dobrý a poslední díl mě přesvědčil o 1* navíc.

Rocketman (2019)

Dobře natočené, herci fajn, ale o Eltonovi jsem se moc nedověděl. Film je pojatý jako muzikál, což se mi nelíbilo. V tomto směru byl určitě lepší film Bohemian Rhapsody. Tvůrci se bohužel nevyhnuli ani oblíbených klišé, tzv. hluboce emočních scén a podobných módních prvků. O zbytku jeho života (ne méně zajímavého) by taky stálo za to natočit film. Jen už prosím ne muzikál, méně emocí a více děje.

May-December-January (2022)

Filipínci mívají různě "ujeté" příběhy, obvykle je to zajímavý nebo vtipný, ale tohle už je dost bizár.

Trojúhelník smutku (2022)

Hodně přeceňovaný film. Jestli v tomto někdo fidí něco tak fatálního a je z toho paf, možná by měl vidět i jiné filmy. Ono se to snaží tvářit jako děsně cool film, který má zobrazovat nějaké charaktery a podobný kecy...mno, viděl jsem už lepší filmy, tento mi tak úžasný, jak je předkládán, nepřišel.

Časové pásmo bylo změněno