Wonder Woman 1984 (2020)

Zděsil jsem se, když jsem viděl délku 151 minut, protože první WW se 141 minutami mě málem unudila k smrti. Ani na chvíli jsem nevěřil, že by mě dvojka mohla bavit, ale když jsem si po 90 minutách myslel, že se dívám teprve 30 minut, tak jsem si řekl, že je něco jinak. A nebylo to jen tím, že se na Gal Gabot moc pěkně dívá. Trochu sentimentu na konci, kdy každý odvolá své přání, aby bylo na světě zase dobře se do této zvláštní doby hodí. PS: DC pořád pokulhává a může jen tiše závidět, ale po ztrátě největších es RDJ a ChE, může po nástupu Dwayna Johnsona zaútočit na vyšší patra.

Letuška (2020) (seriál)

Kaley může dělat cokoliv, ale navždy bude Penny. Ale právě proto jsem u toho vydržel až do konce. Trocha černého humoru, trocha klišé, trocha dramatu a trocha alkoholu, tak jako v Teorii velkého třesku. Ale čeho bylo strašně moc a nedovolí mi to přidat jednu hvězdu navíc? Flashbacky. Nic otravnějšího v seriálech neznám.

Vymítač (2017) (seriál)

One man show v TOPU. Wódeczka, szlugi i pizza. Przyneta gotowa!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nikdy by mě napadlo, že mě dokáže zaujmout anime, a ještě k tomu z Japonska. Upřímně anime není můj šálek kávy, ale díky Netflixu jsem dostal možnost zhlédnout Zápisník smrti a ve všech směrech mě zaujal. Hlavně svými zvraty a perfektním dějem. Ano, ke konci trochu docházel dech, ale první polovina seriálu byla prostě skvělá.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Hodilo by se i vyšší hodnocení, ale při porovnání s 2012, tak je tam rozdíl toho menšího projektu znát. Greenland: Poslední úkryt působí jako menší brácha 2012.

Koruna - Série 4 (2020) (série)

Čtvrtá řada je podle mě nejslabší série. Na druhou stranu musím vyzdvihnout výkony Gillian Anderson a Emmy Corrin. Ve svých rolích excelují.

Vlak do Busanu 2 (2020)

Zapomeňte na Vlak do Pusanu (2016), protože s jedničkou to nemá nic společného. Jiní herci, jiná situace, jiný příběh, prostě všechno jinak. Po shlédnutí mám nutkání jedničce přidat ještě jednu hvězdu. Oproti jedničce je tu trochu bizardní komedie.

Zaklínač: Pohled do zákulisí (2020) (seriál)

Podhled tvůrkyně Lauren S. Hissrich na jednotlivé epizody, kde vysvětluje, jakým směrem jsou jednotlivé epizody vedeny tak jak jsou.

Playbook: Vítězné strategie - José Mourinho: Trenérova pravidla pro život (2020) (epizoda)

Co se týče detailu, tak je zpracování dosti chaotické. Ale nějaká nová zajímavost tam byla (například Mourinho schovaný a zamčený v bedně určené na dresy). Ale je vidět, že Mourinho prostě nechtěl mluvit o Manchesteru United, tak tam nebyla ani zmínka a to je pro mě zklamání, protože jsem se na to těšil. Prošel za pár minut všechny kluby, kde působil, ale na MU nějak zapomněl.

Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

3 herecká esa, musím říct, že tohle se moc nevidí. A rozhovory mezi AB a TH jsem si opravdu užíval.