Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

Poprvé se něco děje, ale až v 6 dílu? Pořád je směšné, že "zachraňování národa" se točí kolem stovky lidí z jedné vesnice. Na to, že rozpočet 1. série překonal (465 milionů amerických dolarů) náklady trilogie Pána prstenů (281 milionů dolarů) o 184 milionů dolarů a 20 let nejde vidět. Tak pořád nevím, kde ty peníze jsou. Protože trilogie pořád vypadá 100x větší, a přitom je o 184 milionu levnější. Ten epic pocit pořád cítím u trilogie, ale tady mi to přijde jako by tom pracovalo 10 lidí.

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Po 5 díle jsem nenašel ani jednu zajímavou postavu. U 5 dílu jsem dokonce usnul. Takže asi, tak byl zajímavý 5 díl :-/.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Je jen těžko uvěřitelné, že na tohle šel někdo do kina a dobrovolně zaplatil vstupné. Ale vidím, že pár psychicky narušených členů fanklubu tu je.

Čas na sebe (2022)

Naprosto zbytečný film, v kterém se nic neděje. Proč se něco takového vůbec točí?

Hra o trůny - Deště Kastameru (2013) (epizoda)

Jedna z nepřekvapujících epizod, kterou jsem viděl. Ever. Epic. Deset minut jsem hleděl na závěrečné titulky, jestli se to opravdu stalo.

Denní směna (2022)

Další jednohubka od Netflixu. Bavil jsem se, ale znovu už to asi nepotřebuji vidět. Začínám mít strach o Netflix, nějakou pecku už jsem od Netflixu hóóóódně dlouho neviděl.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Je neuvěřitelné, že po sérii HP lze klesnou takto hluboko. V tom filmu není absolutně nic zajímavého, ani návrat do Bradavic nepomohl. Opravdu zbytečný film.

Moonfall (2022)

Suverénně nejhorší katastrofický film od Emmericha.

The Pogmentary (2022) (seriál) odpad!

A od Juventusu příjme plat 150 000 tisíc liber > 300 000 tisíc liber od Manchesteru United. Ten kluk má v hlavě totálně vymeteno.  Raiola Pogbovi řekl: Paule, jsi v situaci, která je velmi specifická. Nemáš žádnou o ní představu. Hráč odpověděl: Učinil Manchester druhou nabídku? Raiola svému klientovi odpověděl: Ne, ale rozhodně chtějí, abys zůstal. Pro mě to ta nabídka neodráží. Řekl jsem jim: Jestli chcete, aby zůstal, tak tuto nabídku nedávejte. Dám jim najevo, že pokud opravdu chtějí, abys zůstal, a chtějí kolem tebe vybudovat projekt, musí tentokrát jednat jinak a dát na stůl správné peníze. Pogba pak odpovídá: Blafují, jak můžete hráči říct, že ho absolutně chcete, a nic mu nenabídnout? To jsem ještě neviděl. Kde jsou ty doby hráčů, jako byl Scholes nebo Giggs, kteří hráli za klub a ne pro peníze :-/