Enola Holmesová (2020)

Věděl jsem, že je to film o EH, ale čekal jsem trochu víc Geralta.

Sociální dilema (2020)

To nejdůležitější bylo řečeno v posledních 5 minutách. Jsou to věci, které zaslouží pozornost, ale nic se nestane. Film Truman Show se mi vůbec nelíbil, ale podstatou jsou takto lidí ovládání už několik let. VYJÁDŘENÍ FACEBOOKU: „Tvůrci filmu nepřinášejí názory lidí, kteří aktuálně pracují v [kritizovaných] společnostech, nebo expertů, kteří k celé problematice chovají postoj odlišný od narativu, který je předkládáný filmem. Rovněž neberou v potaz dosavadní snahy společností, které se snaží mnoho z popisovaných problémů řešit. Místo toho se spoléhají pouze na komentář lidí, kteří už několik let nejsou v centru dění.” Ano, protože skutečnost je ještě daleko horší!

Anelka: Nepochopený střelec (2020)

Moc se mi líbí jeho myšlenka o rodině a dětech. Jak se stará o rodinu za to jednoznačně palec nahoru. Ale co se tyče fotbalu a zajímavostí ze světa fotbalu, tak je to naprosto o ničem. Celou dobu jen poslouchám, jak vykládá, že je nejlepší 🤷‍♂‍ Absolutně žádná zajímavost nebo něco, co by pobavilo fanouška fotbalu.

Poslední představení (2020) (seriál)

Trochu smutné je, že předkládá do CZ dělají lidé, kteří nemají vůbec páru o sportu a pak některé věci vyznění divně. Pravda bude někde uprostřed, ale to nic nemění na tom, že to byl nejlepší hráč, který kdy basketbal hrál, ale taky nejlepší basketbalový tým. Vyhrát 6 titulů z 8 pokusů a během toho dva roky basketbal nehrát. 🎩⬇ Jerry Krause génius, který postavil tým snů, aby ho mohl následně zničit, protože se mu nedostalo dostatečné uznání od hráčů. https://www.idnes.cz/sport/basket/michael-jordan-chicago-bulls-nba-scottie-pippen-horace-grant-spor-last-dance.A200530_184340_sport-basket_ten Peace.

Koruna - Série 3 (2019) (série)

Nový příběh s novými herci, čímž tvůrci naznačují, že se jedná o další období Královské rodiny. Způsob zpracování se mi moc zamlouvá, ale když porovnám herce z první a druhé řady, tak se jedná o tragickou volbu. A nedivím, že hodnocení klesá oproti předchozím řadám. Nicméně, 3* by bylo málo, ale úrovně 2. řady dosaženo nebylo.

Hollywood (2020) (seriál)

Spousta sympatických herců a hereček dělá seriál pěkný na pohled. Zajímavý pohled na Hollywood, ale teď se nemůžu zbavit dojmu, že jsou všichni v Hollywoodu teplí. 🙈

Bloodshot (2020)

Bolelo to miň než jsem čekal, takže vlastně palec nahoru.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tento díl je velmi prekvapivý a proběhne v něm mnoho zvratů, což se mi libí, ale jinak je ve filmu mnoho nelogických věcí. Možná kniha lépe popisuje události toto dílu, to nevím. Ale ve filmu je to nešťastně prezentovano.

Bitva u Midway (2019)

Je to mezi 3-4. Kromě obsazení, které je podle mě super na válečný film, tak většina nedostatku táhne hodnocení k 3. Trikově je to slabé a film pak působí v některých scénách až komicky, ale příběh, který Emmerich vypráví je zajímavý. Finančně trochu průser pro producenty.

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Druhá série postrádá úplně všechno, co měla první. Ale úplně nejvíc Kinnamana. Mackie není špatný, ale s tragickým scénářem se nedá nic moc dělat. Ovšem nejvíc mě sere nesympatická neherečka Renée Elise Goldsberry, je fakt děsná.