Proviněni láskou (2004) (seriál)

Geniální provedení, argentinská produkce co se týče mýdlových oper je prostě nejlepší. Herecké obsazení se mi líbilo, i hlavní dvojice.

Moje smrt, moje pravidla (2023)

Líbilo se mi to, slušná komedie u které se určitě zasmějete. Natalia umí hrát komedie a ten žánr ji náramně pádné.

Alén, luz de luna (1996) (seriál)

Škoda že se to u nás nevysílalo, opravdu pěkná telenovela která zaujme nejen svým příběhem a dějem ale i prostředím kde se seriál odehrává.

Uprchlíci (2011) (seriál)

Hm, první série byla hodně dobrá s dobrým nádechem i atmosférou a docela i  dobrou akci.  Co se týče té druhé série tak ta mi už tak skvělá nepřipadala. Ale dalo se to.

Splašené srdce (2020)

Perfektní argentinská komedie která rozhodně pobaví, výborné provedení i zpracovaní, tohle se opravdu povedlo.

Valientes (2009) (seriál)

Vždyť je to docela sranda, zajímavé. Dle mého bravurní telenovela která dokáže upoutat diváka u televizní obrazovky. Co se tyče příběhu tak ten je klasický o lásce a pomstě atd. Zpracování se mi líbí i výběr protagonistů je perfektní.

Svatá Evita (2022) (seriál)

Užasné zpracovaní i celé provedení a to každé kapitoly, perfektní výběr protagonistu, jednoduše parada. Genialni zpracovaní Evity v podaní famózní Natalie Oreiro která jí zahrála naprosto bravurně, líbilo se mi to.

K zemi hleď! (2021)

Začátek se drží velice dobře ale ta druhá polovina filmů a hlavně to provedení je naprosto nudné. Dvě hvězdy za film a jedná za Jeniffer Lawrence které to tady ohromně slušelo.