Cvalek

Cvalek

Beze Jména

Česko
Nikdo - Bezejmenný (Filmový Fanoušek)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 8.6.2020  17:53
    Lalola (TV seriál) (2007)

Zábavné a geniální. Úžasné zpracování a také i úžasný nápad. Při sledování jsem se bavil a nenudil i když některé postavy jako například otravná dcera šéfa časopisu byla velice otravná ale co by to byl za seriál bez někoho kdo vám nepůjde na nervy:-) :-D Obsazení vynikají Luciano Castro a Carla Peterson v tom to seriálů podávají skvělé herecké výkony. Seriál se mi líbil a jsem s nim spokojený.

• 31.12.2019  23:09

Výborné zpracování, skvělá výprava s úžasnou podívanou i atmosférou.

• 31.12.2019  22:29
    Pequeña Victoria (TV seriál) (2019)

Úvodní znělka je celkem k naslouchaní. Co se tyče seriálu tak také není špatný pravě naopak, líbilo se mi to.

• 30.12.2019  22:16

Docela hodně slabý kousek, který za zhlédnutí určitě stojí. Zpracovaní se mi moc nelíbilo bylo takové suché a nezáživné, co se tyče děje tak ten nebyl špatný ale provedení bylo celkem slabé, film určitě potěšil ale zvlášť nijak neohromil. Je to taková fantasy pohádka s Jackiem. Co se tyče postav abych pravdu řekl tak se mi líbila asi jen jedná postava a to "Jackieho Chana" ostatní postavy byly docela otravné a i nezažívané. Ta romantická linie v tom to filmu se my zdála až zbytečná ale jinak je to celkem hezky film a za podívanost stojí. Nejvíce se mi asi líbila postava Jackieho.

• 30.12.2019  04:39

Opět vydařené dílo ! Perfektní zpracovaní či provedení celého filmu a to jak po akční stránce tak i po té dramatické, bojové scény byly výborné i dobře zpracované tak samo i celý děj, se závěrečným dílem jsem spokojený. Delší délka filmu by mi vůbec nevadila ba naopak, výborné zakončení série. Donnie Yen svou rolí opět skvělé zahrál tak jako i v předchozích dílech, tahle role mu prostě pádné. Dobrá práce.

• 22.11.2019  01:09

Výborná podívaná i atmosféra,líbilo se mi to. Výborný příběh i skvělé obsazení herců. Takové to filmy o vánocích přímo milují.

• 22.4.2019  21:46

Škoda že celičký film kazila ta mladá naivka:-) Jinak pohodový film. Provedení bylo taktéž celkem v pohodě i obsazení až na toho nesympatického prodavače pizzy a vnučku hlavního představitele:-) Krom toho docela pohoda a vcelku i dobrá podívaná. Postava Jeana Rena se mi líbila.

• 31.3.2019  23:12

Tohle se mi líbilo, perfektní provedení i zpracování , akce byla tak akorát a byla i perfektní. Bojové scény se mi líbily a tak samo i samotný děj filmu.

• 31.3.2019  19:17

Je to dobré ale čekal jsem to popravdě lepší a co se týče akce tak ta také by mohla být o trochu lépe zpracovaná. Jinak film docela dobrý. :-)

• 27.1.2019  23:33

Vypadalo to docela slibně a to i ze začátku ale i přesto to nebylo tak trochu ono, abych pravdu řekl myslel jsem že to bude lepší a to i proto že v tomto snímku hrají docela slušné plejády. Písničky které ve filmu zazní jsou celkem k naslouchání. Film rozhodně není nijak zvlášť špatný jen provedení by mohlo být trochu lepší.

• 20.1.2019  21:39

Příjemná podívaná, hlavní představitelka docela překvapila. Hezká atmosféra i prostředí v jakém se film odehrává. Líbilo se mi to.

• 19.1.2019  23:34

Kar Lok Chin není určitě bratr Jet Liho, nikde to není uvedeno a navíc je to nesmysl. Co se týče filmu tak popravdě nic moc i když obsazení je celkem solidní. Akce byla takřka nic moc a tak samo i provedení filmu od kterého jsem čekal trochu víc a to protože film zprvu vypadal docela zajímavě a také i proto že Wiselyho dobrodružství mám celkem rád. Tohle to Wiselyho zpracování spolu s filmem " Seventh Curse, The" se mi moc nelíbí.

• 16.1.2019  23:01
    Libenjyeo (2018)

Slušný akční korejský snímek s docela dobrou akci. Po zhlédnutí traileru jsem se rozhodl že to musím z kouknout. Výborná akce s dobrou bojovou choreografii i se solidním dějem i když mohl by být lepší ale i tak docela dobrý. Hlavní představitel (Bruce Khan) se opravdu uměl rvát, škoda že bojových scén s hlavním představitelem nebylo víc a také je škoda že ty akční scény nebyly natočené tvrdším způsoben možná bych šel s hodnocením i výš.

• 15.1.2019  23:51

Nudný ale zato napínavý film který mojí pozornost sice získal ale nijak zvlášť neohromil. Myšlenka filmu byla docela dobrá akorát se mi nelíbilo její provedení. Ten konec docela překvapil ale aj tak nic moc čekal jsem to lepší. Není to špatný film akorát jsem z něj moc nadšený nebyl.

• 13.1.2019  23:42
    Kaze no iro (2017)

Krásný a zajímavý romantický příběh se skvělou atmosférou. Líbilo se mi to, hlavní představitelé byly sympatičtí a odvedli super herecký výkon. :-) Hudební podkres byl vynikající a skvělé se k jednotlivým scénam hodil.

• 12.1.2019  23:21

Dvouhodinová špionážní jízda s Andym, přiznám se že čínské špionážní filmy mám rád kor ještě když tam hraje Andy Lau. Tenhle snímek ale moc mojí osobnost neuchvatil protože se mi moc nelíbilo provedení které sice nebylo špatné ale očekával jsem lepší. Film to sice špatný není ale dle mého gusta rozhodně není. První polovina byla nezáživna a moc se mi nelíbila. Druhá polovina filmu na tom byla o trošku lépe než ta první a byla o trochu i lépe smysluplna. Místy jsem se trochu ztrácel v postavách. Na druhou stranu ten mix různých žánrů se mi celkem líbil a dotohle toho filmu to skvělé zapadlo.

• 11.1.2019  21:45
    Inrang (2018)

Nebylo to špatné, jen mě to moc nebavilo, kdyby byl film aspoň o půl hodinu kratší byl bych rád. I když tohle mě moc nebavilo tak mojí pozornost to udrželo, byl jsem docela zvědavý jak film skončí. Co se týče akce tak ta se mi zdála docela minimální, očekával jsem víc akce atd. Celý film byl takový nezáživný a řekněme že i nudný. Provedení i zpracování filmu by mohlo být trochu minimálně lepší. Vůbec mi to jako sci-fi nepřišlo i když se děj odehrával v roce 2029.

• 10.1.2019  21:16

Čekal jsem víc komedií a víc humoru ale i tak se mi to líbilo a skvěle jsem se pobavil. Připadalo mi to jako historická vtipná detektivka u které se určitě pobavite, vtipných scén bych klidně uvítal i víc. Jae-hong Ahn a Seon-gyoon Lee vytvořily skvělé a vtipné duo. Zprvu se mi do toho moc nechtělo ale po zhlédnutí filmu jsem docela spokojený.

• 8.1.2019  22:52

Pecková záležitost která pobaví i zaujme, připadalo mi to skvělé. Provedení i zpracování bylo výborné až na některé scény s těmi děvčaty u kterých se mi zdálo že jsou provedené trochu drsnějším způsobem zvlášť u té malé holky, krom toho je to vynikající podívaná na kterou se někdy zase rád mrknu. Akční scény byly výborné, rváčky byly natočené skvělým způsobem a to naprosto jednoduchým. Hlavní dvojice byla sympatická od začátku filmu až do konce, po celý film to táhly na výbornou a co se týče atmosféry filmu tak ta je také rovněž vynikající. Skvělé jsem se u toho bavil a kochal radostí. Výborná podívaná na večer.

• 7.1.2019  23:45

Příjemná komedie s mým oblíbeným francouzským hercem. Skvělé provedení je samozřejmostí a zábava taktéž. Úžasná pohodovka která neomrzi i po vícero zhlédnutí.

• 6.1.2019  23:45

Původně jsem si myslel že to bude něco ve stylu "Road Trip atd" naštěstí jsem se spletl. Je to docela příjemná a pohodová komedie na večer která určitě pobaví.

• 5.1.2019  21:58

Bojové scény v tomto filmu moc nejsou, je to spíše o vyuce či co a když nějaká ta scéna je tak je krátká a o ničem, to zpomalování těch bojových scén které trvalý jen pár vteřin se nepovedlo. Děj sice nebyl špatný ale k chutí mi moc nepřišel. Moc kung-fu scén tu není což by mi ani nevadilo kdyby film na mě nepůsobil zmateně. Provedení filmu by mohlo být trochu lepší.

• 3.1.2019  22:57

Pohodová a příjemná romantická komedie se Sammem a Maggie Cheung. Sledování filmu mě bavilo. Maggie Cheung byla docela výborná a dobře svojí roli v tomto filmu zahrála i když zprvu se mi to moc nezdálo. Sammo Hung jako vždy skvělý, bavily mě i ostatní role které také předvedly super podívanou.

• 2.1.2019  23:40

Zábava i akce super, spokojenost tak samo jako u prvního dílu. Akorát jednička se mi zdá víc zábavnější asi proto že se odehrává pořád v budoucnosti ale i tak jsem se bavil a film jsi vychutnal. Ta romantická linie se mi moc nelíbíla kromtoho jinak super.

• 1.1.2019  23:09

Spokojenost, tak samo jako u hongkongské verze. Atmosféra i úžasná podívaná. Výborné provedení zpracování s vynikající podívanou.

• 31.12.2018  23:57

Poslední komentář k filmu v tomto roce patří k tomuhle skvostu. Úžasná atmosféra a příjemná podívaná. Hezké provedení s vynikajícím příběhem. Jackie Chan jako vždy perfektní i když hraje ve vedlejší roli. Filmy tohoto typu mám celkem rád.

• 31.12.2018  23:09
    Cuando me sonreís (TV seriál) (2011)

Není to špatné. V jednom díle se objeví i Natalia Oreiro.

• 31.12.2018  18:15
    Vidas robadas (TV seriál) (2008)

Bravo.

• 31.12.2018  18:12

(y)

• 31.12.2018  14:51
    Long hu men (1979)

Film moc neohromil, škoda protože obsazení bylo docela dobré. Film strašně pomálu ubyhal, zdálo se mi že sledují dvouhodinovou stopáž. Aspoň některé souboje byly docela solidní a to jen některé, co se týče děje tak ten by mohl být také lepší.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12