Něco si přej (2007)

Úžasný a geniální film jak se sluší a patří, naprosto dokonale provedení a zpracování filmů.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Co dodat geniální provedení a zpracování každého dílu tohle je prostě úžasná nostalgie.Parádní a geniální dílo. A je to!!

Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)

Nejlepší americký seriál s kriminální tematikou  aspoň dle mého úsudku, každý díl je dobře zpracovány a to jak z první serie tak i té druhé, skvělá akce i humor v jednom. Sammo Hung byl v této roli naprosto úžasný a co si budeme povídat, bez něho by to byl další paskvil. Co se tyče akce tak jednoduše paráda tak samo i  humor, ten byl velice solidní.

Argentinka v New Yorku (1998)

Můj nejoblíbenější film s Natalii na filmu se mi líbí vše provedení i zpracování filmu. Natalia byla ve filmu úžasná.

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Dle mého docela a i určitě výborná podívaná, vždyť je to docela i sranda.

El agua del fin del mundo (2011)

Film se mi moc líbil, skvělé zahrané herci a od některých i skvěle herecké výkony. Hlavní ženské postavy sestry Laura & Adriana zahrály své postavy perfektně  a co tyče postavy Facunda tak ta byla výborná, toho bezdomovce zahrál bravurně. Líbila se mi hudba kterou hlavní protagonista hrával na varhany, celkově hudba která byla ve filmu použita byla celkem k naslouchaní.  Film se mi líbil, celkem zajímavý snímek akorát ta kamera by mohla být o trochu líp zvládnuta.

Casi leyendas (2017)

Docela slušná Argentinská komedie na kterou mě upozornil Facundo Arana  svým příspěvkem na svém Instagramu. Provedení a zpracování filmu se mi líbilo i atmosféra filmu byla dobrá a to i obsazení filmů - Diego Perrety, Santiago Segurra, Uma Salduende a další.  Celkem slušná argentinská komedie.

Německý lékař Wakolda (2013)

Je to skvělý film má dobrou atmosféru, zpracování filmu se mi líbilo i herecké výkony hercu a hlavně Natalie Oreiro.

Gilda: No me arrepiento de este amor (2016)

Je to úžasný film o argentinské zpěvačce Gildě která tragický zahynula pří srážce mikrobusu s kamionem. Film je celkem dobře provedený a zpracovaný . Gildu si zahrála v tom to filmu její velká fanynka Natalia Oreiro a jak sám řekl Facundo Arana " Dnes už je to 20 let od její smrti,mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to,co hraje Natalia. " Já sním samozřejmě souhlasím.