Jie tou sha shou (1996)

Sice se mi libila doba ve které se film odehrávál ale to provedení už moc ne. Spíš mi to připadalo jako nějaká slátanina a jako i nepovedený remake než pokračování výborné jedničky. Donnie Yen se ani moc neukaže a ani nic nepředvede. Spíš mi to připadalo jak kdyby ani neměl hlavní roli ale spíše nějakou tu vedlejší roly zdatného hrdiny. A bojové scény byly trochu i docela dobré ale v některých scénách i nic moc, na to že akční choreograf byl Yuen Woo-Ping. Na první díl to ani nenavazalo.

Virový faktor (2012)

Příjemné překvapení. Úžasný akční film s úžasnou akci a se skvělým dějem. Úžasné akční scény a nejen to prostě výborný akční film se solidní akci jak se sluší a patří. Skvělé obsazení které filmu dodalo ten správný šmrnc (Jay Cho a Nicolas Tse atd).Tenhle film se prostě jednoduše povedl a to perfektně. Výborné zpracování.

Legenda o perlách naga (2017)

Hlavní postava a taky i druha hlavní ženská postava se mi moc nelíbila neboť oba byly docela otravné a to mnohdy. Oba postavy byly špatné napsané, nelíbil se mi jejich charakter atd. Zvířátko hlavního hrdiny bylo docela roztomilé. Co se týče filmu tak je to v celku docela dobrá podívaná s dobrým provedením a zpracováním, škoda že film trochu kazila ne-sympatie dvou hlavních postav které jsem již zmiňoval. Film jinak krom toho samozřejmě není špatný právě naopak je docela hezký.

Jde si pro nás noc (2018)

Ze začátku to vypadalo docela slibně, hlavně když se poprvé objevil na scéně Iko Uwais a pak když se vyvražďovaly v tom baráku, v těch garážích již to nebylo docela ono. Film má celkem jednoduchý příběh ale to provedení a zpracování by mohlo byt o trochu lepší. A co se týče bojových scén tak v první polovině byly docela dobré kdyby pokračovali tak jak začaly byla by to řezba. Perfektní byla i bojová scéna těch třech ženských a do toho ta hudba která se k té scéně perfektně hodila do té doby než zpomalily záběr. Co se týče těch bojových scén tak nejvíce se my líbily ty s Iko Uwaisem. Další bojové scény sice nebyly špatné ale ne tak dobré jako v té v první polovině filmu sice krom poslední bitvy mezi hlavním hrdinou a Uwaisem. Příběh filmu je dobrý a jednoduchý ale mohl by být o trochu lepší a hlavně ten konec mohly nějak líp vymyslet.

Stalo se v Číně IV (1993)

Dle mého uvážení asi nejslabší díl z celé série. Film je celkem dobrý ale nijak zvlášť neuchvátil. Vincent Zhao Wenzhuo byl v roli Wong Fei Hunga stejně dobrý tak jako samotný Jet Li. Bojové scény byly docela v pohodě ale ty lvy tance byly otravné a ten ženský klan co tam byl a masakroval ty cizince byl rovněž celkem otravný.

Bronzová zahrada (2017) (seriál)

Hned po prvním dílu jsem věděl že se mi to bude líbit a nebudu se u toho nudit. Vše je perfektní zpracované i provedené. Počet dílu je naprosto vyhovující. (y) Tohle se povedlo, skvělá série.

Yi dao qing cheng (1993)

Velice nudný kung-fu snímek. Na film jsem se těšil ale moc nadšení jsem nebyl, film mě totiž moc nebavil. Pustil jsem si jej kvůli obsazení (Ti Lung, Cynthia Khan , Rosamund Kwan) a taky kvůli tomu že režisérem filmů je můj oblíbenec (Sammo Hung). Bojové scény nebyly nic moc takové suché a vlastně jich moc ani nebylo, pořád samé bláboly o vlasti atd. Ani Souboj Sammo Hunga s hlavním hrdinou nebyl zrovna k popukaní. Postavy ve filmu se mi z daly příliš namyšlené a nudné.

Destiny Kamakura Monogatari (2017)

Tohle mě prostě dojalo, velmi dojemný film plný krásy. Film byl a je pro mně úplným filmovým zážitkem. Jedním slovem prostě dokonalost.

El fútbol o yo (2017)

Popravdě docela vtipná komedie u které se určitě zasmějete, bavilo mě to. Adrián Suar je výborný komik. Co se týče deje tak by neuškodilo o trochu vícero humorných scének, ty tam sice jsou ale proč to neokořenit o trochu vic, krom toho se to da, atmosféra ujde. V Celku příjemná komedie u které se zasmějete.