Psychiatr (2018) (seriál)

Dobrá detektivka, která mohla být přeci v mimo vyšetřovacích linkách podstatně lépe propracovaná.

Most - Série 4 (2018) (série)

Když jsem ve třetím díle řekl ze srandy "Vrah je k...l", tak jsem tak nějak netušil, že budu mít pravdu. ...

V objetí ďábla (2015)

Zajímává a navíc dost atypicky uchopená krimi; hodně zjednodušeně: postavená na generování narativů a na hraní si s realitou. Místní nízké hodnocení absolutně nechápu, ze mě 3,5 a i když to většinou nedělám, zaokrouhluju nahoru.

Jan Hus (2015) (TV film)

Myslím, že si to můžeme z vesela a bez přehánění přiznat: je to sračka, co chce sedět jednou prdelí na dvou židlích. Ani historická rekonstrukce, ani příběh, ani dobré řemeslo, ani levná režie, ani freska, ani metafora. Vávrův Hus byl dobově poplatný, otázkou je, proč skoro 60 let po jeho premiéře vznikla tato přihlouplá tryzna, mixující odvěká školní klišé se zevšedňující a zlidšťující fabulací.

Bourneův odkaz (2012)

Dramaturgicky a narativně podstatně zajímavější než imbecilní ultimátum.

Jason Bourne (2016)

Tak tohle je skvost skvostů, autorům hlasitě tleskám a těším se na další pokračování.

Bourneovo ultimátum (2007)

A máme to tady: hajzl a v něm až po uši. Vražda hozená na Bourna, Bourne běží, padouši chystaj léčku, Bourne ji odhaluje a vyvázne, padouši začínají chystat znovu a Bourne opět válcuje jejich pikle. To je, co? Narativní a dramaturgická invence? Koulema se žena adrenalín až k análu. Ty brďo, to je hustý akční nářez.