M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda) odpad!

Závěrečný seriálový skvost musím hodnotit stejně jako seriál samý. Zatímco v počátcích převažovaly epizody spíše veselé, v závěru byly trapné. A já se ptám, je to špatně? Samozřejmě, že NE. Je to fajn, když film uzavírajcí seriál má stejnou kvalitu jako cca 150 předešlých dílů.

Saw 4 (2007) odpad!

Je to stejně dementní jako tři předchozí díly.

Rafťáci (2006) odpad!

Od dob pobřežní hlídky mne nebolela bránice více.Škoda, že kokotek nemůže hrát Hobby Buchannana- syna Davida Hajzlhoffa z pobřežní hlídka. No a Jirka Pádlo by mohl zastat blonďatou sexy CJ s umělíma prsama.

Saw: Hra o přežití (2004) odpad!

Ten film, stejně tak jeho pokračování jsou špatné. Na lidi, kteří obdivují tento kus, uplatňuji myšlenky ze Se7em, kam svět spěje, pokud lidé dokáží jásat u 100 nesmyslného násilí čekat na podělanou pointu. Ani svému největšímu napříteli bych nepřál takové utrpení, zamyslete se velcí obdivovatelé nad svými soudy a čemu vzdáváte hold. A klidně mne považujte za starocha.

Saw 3 (2006) odpad!

No je to nářez ten saw, jako protě drsný. A co takhle 120 dnů Sodomy, to se vám nelíbí? Připouštím že Sodoma je ZVRHLÉ podobenství, ale nepochopil jsem myšlenku této diletantské trilogie v které nejde o nic víc než dohnat viného či neviného člověka do krajní situace a dívat se jak trpí. Jeden komentář, nebudu řešit zda 1, 2 nebo tady u trojky došel k závěru, že v okamžiku kdy aktér, který (omylem) přežil, by se měl cítit stejně jak obchodníček z Klubu rváčů , kterému přiložil Tyler k hlavě pistoly. Jaksi opomíjí, že nebyla nabytá. V tom je podstatný rozdíl! Ještě bych se chtěl vyjádřit ke srovnávání se Sedm, který hodně krutou detektivkou. Fincher přes kruté vraždy poukazal na rozklad současných lidských hodnot a vztahů.

Prci, prci, prcičky 2 (2001) odpad!

To bylo vtipný hůůůchachachá, jejda až jsem si málem cvrnkl.

Prci, prci, prcičky (1999) odpad!

no to snad ne. Tímhle mě v kině týrala bejvalka. Je věděl proč jsem se rozešel. Je to film pro dospívající dementy, ale nepamatuju si náklonost za mlada k takovým(jak to jen slušně napsat)...........