300: Bitva u Thermopyl (2006) odpad!

Lepší než Snowborďáci. Lepší než Rafťáci. Lepší než Panic je nanic. Omezený film pro omezené adolescentní publikum. Myslíte si, že si ho Sparťané rvali navzájem do prdele? A pokud ano, vklouzl jim tam až po kořen? Xerxes byl břídil. Měl své hipíky(nebo co to bylo) poslat na ty skály kolem soutězky a vydat rozkaz k hromadnému močení. Jsem přesvědčen, jak dokazují Troubky a podobně, že by přílivová vlna sparťany smetla. Kdybych měl ohodnotit pouze obrazovou stránku filmu, neměl bych problémy s třemi h. Ale děj je z historického hlediska debilní a filmy v kterých parta borců natrhne prdele tisíci násobné přesile a mezi mrtvolama boští jablka rád nemám. A samotná stránka obrazu mě po půl hodině začla nudit. Ať si říká kdo chce co chce, je to primitivní odpad. Ve všem souhlasím z Galadriel.

Netopýři (1999) odpad!

Odpad s velkým O. A nechtěli byste natočit horor o krvežíznivých zmutovaných morčatech? Létající myši s pěknou zooložkou, negrem kterej se snaží svými vtipně nevtipnými hláškami zhodnotit situaci nemám odvahu zařadit ani do "béček" . Je to opravdu kvalitní céčko.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Je to ale pěkná píčovina!

Panic je nanic (2006) odpad!

Dámy a pánové, Zlatou svini za nejzlomovější film roku 2006 a nejlepší ženský herecký výron vyhrává..... A ta Šárka Vaňková, to je jako kdo? Celé mi to připomínalo filmovou reality show. O debilech na obrazovce pro debily před obrazovkou. A ti lidi co v tom hráli, byli na slavnostní premiéře? Jím se to jako líbilo? Někdy se u špatného filmu pobavím. Třeba u nervy drásajícího hororu netopýři. Ale tedy mi trio dementů z bedny a několik natržených puberťaček připomínalo kvalitní soulož imobilních s inkontinentními. Panic je na hovno!!!

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film) odpad!

Tak postupně. Věřím, že autoři slyšeli o nějaké světové válce, a nejen o jedné, ale rovnou o dvou. A asi taky slyšeli o Čechovi, narozeném v rodině Schiekelgruberů s křestním jménem Adolf. A pak si přečetli několik propagačních příruček o tom jak ten Hitler byl největší svině a ve slavné Výmarská republice se žilo asi fajn. Nechci urážet kretény a historické analfabety, kterým se to líbí. Chvíli jsem dokonce považoval Vzestup zla za parodii ve stylu pozdějšího Fešáka Churchilla(kterého jsem viděl pár dnů před Adou) ale nikdo mimo mně se těm blbostem nesmál. P.S.: Takhle to opravdu v té době nebylo a komu se můj názor nelíbí, ať si prdel políbí.

Pearl Harbor (2001) odpad!

Tak todle, byla sračka roku! Nejdebilnější z debilních filmů amerických tytánů.

Líbánky (2013)

A na tenhle zmetek šly 2 miliony ze Státního fondu české kinematografie.