• Thriller

Reeker 2 (2008)

Je to skoda, ze tvurci nevyuzili potencialu a neudelali z filmu prekvapeni pro lidi. kteri pointu znaji od zacatku a mysleli by si, ze je uz nic neprekvapi. Nic prekvapujici se totiz nedeje a je z toho zvlastni pocit naproste zbytecnosti.

The Girl Next Door (2007)

O neco slabsi nez American crime, ale porad dostatecne znepokojuci a straslivy pribeh.

The Helpers (2012)

Spise bych rekl, ze to je ta pointa, ktera vsechno zahubila. Brutalita byla take samoucelna a stupidni chovani postav nabral novy level.

Fear Island (2009) (TV film)

Takova jednohubka, ktera je sice pruhledna, jak vsichni rikaji, ale prece jenom potesi zaverecnym twistem. Me se libil kazdy aspekt, je to pro pulnocni projekci, pokud chcete nejakou thrillerovou oddychovku se zavanem 90. let.

Temný příliv (2012)

Hodne lidi to tady zminuje, ale ja se musim ptat taky. Ja nemam tucha, co chtel autor rici. Komu jsme meli fandit, proc jsme resili pribeh nejakeho anglickeho magora, ktereho nikdo nezajimal?! Plno otazek tohoto typu me napada, ze me az frustruje absence vsech odpovedi. Nic, co by pro me, jakozto fanda zralocich thrilleru, tady neni.

Grindstone Road (2008)

Televnizni, v celku nudna adaptace ohraneho konceptu, kdy matka si je jista, ze vidi, co vidi, manzel ji to neveri, aby se na konci mohl presvedcit krvavou cestou. Herci jsou celkem fajn, ale cely pribeh neni nic, za co by stalo 90 minut zivota.

Axed (2012)

Velice bolestive. Amaterina, ktera se vydava za seriozni dilo. Ruce pryc, protoze vam rikam, nelogicke chovani postav, o ktere se stejne nezajimate, nabralo druhy level. Za nektere sceny jsem se az citil trapne.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Spokojenost. Film se mi zaryl pod kuzi hlavne kvuli odlehcenemu vypraveni pubertaka, ktery chce zapadnout. Neni to temne, ale mile, neni to nasilne, ale realne a hlavne to neni stupidni jako mnoho podobnych filmu. Pribeh ma dokonce vice vrstev. Ve mne zanechal moc pozitivni pocit a mel jsem radost, ze pribeh o pratelstvi a lasce ze skolskeho prostredi dokaze byt stale zajimavy a dojemny.

Začátky (2010)

Zacatky ruznych epizod zivota se nam film snazi poukazat jako klise beznych smrtelniku. At uz je duchodce gayem, mladik na pocatku netradicniho vztahu nebo milujiciho a verneho Arthura. Film neurazi, ale nehyri energii a dokaze byt depresivni. Nezasmejete se moc, romantika je drzena v realu a konec je melancholie.

Dávám tomu rok (2013)

A tak proc ne,ze? Presladlych momentu tam je mene nez tech vtipnych, herci hraji, Rosie je hot a konec ma netradicni happy end. Sobotni oddechovka jako delana.