• Thriller

Sviňák (2013)

Po pribehove strance se zadny zazrak nekona, ale styl vypraveni a dobre napsane postavy v ruznych situacich to vsechno vynahrazuje. Hodne se mi libilo, jak si reziser (scenarista?) vypomahal se zvirecimi charaktery. Stylem, jakym si hlavni hrdina zahrava s ostatnimi je odpudivy a zaroven zabavny.

Mafiánovi (2013)

Dosti prumerne bez silnych momentu nebo scen. Coz je skoda, protoze potencial tam je, osazenstvo jakbysmet. Vtipnych momentu je zatracene malo sec se vsichni snazi, ale scenar vsem lame vaz bez jakehokoliv slitovani. Ale jako jednohubka na vecer to je ok.

The ABCs of Death (2012)

Jako napad se mi to hodne pozdava, ale vysledek uz pokulhava. Nesourode to je jak blazen, tech dobrych je zatracene malo a jeste se mi to vse zdalo moc samoucelne. Nedoporucuju, protoze tech asi 5 dobrych za to taky nestoji.

Drsňačky (2013)

Paradne mi to sedlo do noty. Sandra dokaze byt optavdu vtipna, Melissa je vtipna sama o sobe ale korunu tomu dodava prave scenar plny tak vtipnych dialogu, ze jsem se dlouho tak nezasmal. Nektere situace (hlavne ze zacatku, kdy se nam obe predstavujou) jsou naprosto genialni. Pribeh uz je prumer/klise, ale na celkovem hodnoceni to nijak neubira.

Carrie (2013)

Ja se rozhodl dat i tu 4*. Kdo videl original nebo cetl knihu, tak nemuze plakat nad "malym" pribehem sikanovane holky, ktere rupne v bedne na prom vecirku. Vztah s matkou je vyobrazen opravdu silene, clovek citi pro Carrie az do sameho konce a jak zacne radit na konci, tak vam i prijde lito nekterych tech studentu. Original nepovazuju za vrcholne dilo a tak si myslim, ze remake se povedl a ma sve misto pod sluncem.

Millerovi na tripu (2013)

Nastesti je to opravdu zabavny film. Plny cerneho humoru, sproste mluvy a vtipnych situaci. Po pribehove strance to nepresahuje standart road tripu, ale scenar je i presto lepsi nez jine podobne filmy. Ten konec je teda trosku pritazeny za vlasy, ale Jeniffer se da odpustit vsechno.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Velice prumerna zalezitost! Je to bez emoci prevypraveny pribeh jedne nestastne zeny, ktera se nechala ovladat jednim hulvatem. Jo a shodou okolnosti natocila nejvydelecnejsi porno. To je vse. Verim ze takovych chudinek, co natrefi na grazla je svet miliony.

Deadgirl (2008)

No,neni to buhvico,ale jako oddechovka s morbidnim napadem celkem ok.

Forget Me Not (2009)

Booooze,tak otravnou hlavni hrdinku aby clovek pohledal!! A pribeh, ac celkem zajimavy, je klisovite zpracovan bez spetky inovace.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tak kravinu roku jsme si odbyli hned v lednu, takze ted uz prijdou snad jen ty dobre horory. Ach Orene, ceho ses to dopustil. Film upustil od tradicniho vypraveni uplne (zadne cctv kamery, spici loznice) a nejvice je podobny ctvrtemu dilu, kde hlavni pubertacka nepatri do pribehu (jako tady Jessie) a prichomejtne se k nestesti nahodou. Tady se nam tvurci snazi ukazat, ze sila Zla ma pevnejsi zazemi, nez se puvodne zdalo. A tak sledujeme prvni asi pul hodinu dva kamarady, kteri asi poprve v zivote drzi kameru v ruce a delaji prkotiny a film zacina jako naramna "komedie". Pak prituhne, Jessie si mysli, ze ma superschopnosti a je to k popukani, rve na prodavace v obchode, je zly na kamarady a babicku a ve finale se rve, utika a rve, zaverecny twist (!) a konec. A k cemu to vse? Tvurci si fikane rozvazali ruce tim, ze udelali spin off, tudiz maji vymluvu natocit to same, ale jinak a jinde. Jestli mi nekdy prisli PA desive, tak hlavne proto, ze se cele odehravaji doma (takove mini "home invasion") a tudiz tisnivy pocit, ze nejste prakticky nikde v bezpeci, je hlavni teziste celeho napadu. Bohuzel to nijak nefunguje v zadnem smeru, vypada to vse jako pokus udelat neco "strasidelneho", ktery nehorazne nevysel. Ztrata casu a penez, protoze tohle se vyrovna variacim na PA od Asylumu.