Togo (2019)

Sympaticky film na nedelne doobedie, psik je rozkosny ale inak celkom obycajny film.

Pán tygrů (2020) (seriál)

Neviem zhodnotit ci to je vobec realne alebo len nahrane. Taka americka reality show.

Zrodila se hvězda (2018)

4* aby frajerka nefrfla. Dost cliche ale nech nezerem, tie soundtrackz ujdu aj na tu Gagu sa dobre pozera.

Motýlek (2017)

Nejde vobec o zly film ale original je original.

Renegáti (2017)

To sa vazne chce volat Renegátok ? :D

Blade Runner (1982)

Veľmi pekné. Hlboké dialógy, magické vizualizácie. Sranda ako videli ľudia v tých časoch budúcnosť. V niektorých veciach myslím, že súčasná technológia predbehla ich predstavy. Zaujímave je všímať si aj reklamy, technologických spoločností 80tych rokov. Škoda len, že dej mi príde trochu jednoduchý a neprekvapujúci.

Raw (2016)

Riadny fetiš. Prekonalo to asi skoro všetky hnusy, čo som doposiaľ videl. Ale aj napriek tomu celkom napínavé, zaujímavé a dobre natočené...

Vlak do Pusanu (2016)

Zaneprazdneny otecko sa konecne rozhodne venovat svojej dcerke a zacnu ich nahanat zombici no to je pech. Solidne spraveny zombie run film ale nic nove nas v nom neprekvapi.

Dirty 30 (2016)

Vraj komedia no pozor! Navodi Vam to peknu depku (ak sa tiez blizite k 30tke). Je Vas zivot taky ako ste si ho vysnili v 20tich? Ak nie, tak zial v skutocnom zviote sa to vsetko nesplni len pocas narodeninovej party! Inak podla mna celkom nenasilna vec, na vypnutie po narocnom pracovnom dni.

Stopaři (1956)

Ťažko hodnotiť takýto film v dnešnej dobe. Neviem ho porovnať s ostatnými dielami, čo sa vtedy točili. Vtedajšie vystupovanie hercov je dosť iné, niekedy môže dnešnému divákovi prísť veľmi afektované. Muži nie sú všetci vymakaní akoby boli vytesaní z kameňa. Naopak ženy na divokom západe stále pekne upravené s rúžom na perách. Film je dokonca plný dnes morálne neprípustných detailov (Americký playboy cowboy vystrieľa bizóny a je rasista, neviem či zámerne alebo samozrejme). Odhliadnuc od toho postavy sa nevyvíjajú (Marty je stále neznesiteľný čurák, aj keď by ho život v divočine mohol zoceliť). Vtipy mi prídu trošku silené. Od takej klasiky, vždy vysoko postavenej vo filmových rebríčkoch by som čakal aj viac, možno práve že to je ten problém a možno len že neviem ako neameričan toto dielo úplne doceniť.