Global Metal (2007)

Metal, ta istá hudba a všade inak fanúšikmi vnímaná. Na západe je vyjadrením nesúhlasu s tradíciami, s obliekaním, v neslobodný krajinách sa prostredníctvom nej bojuje za slobodu, v náboženských a v chudobnejších tiež znamená iné ale v konečnom dôsledku týchto ľudí spája láska k hudbe, upevňuje medzi nimi priateľstvo a vytvára pocit vnútornej slobody ... vzbudil aj u mňa záujem o metal.

Dennis (2007)

mohlo by to byť aj dlhšie, dosť ma to uchytilo :)

Neúplatní (1987)

Po prvom zhliadnutí som bol dosť sklamaný a dal len 3* , po druhom zhliadnutí som zámer diela pochopil, skvelá tak trošku aj recesistická pocta starým gangsterkám ***** :) .

Svůdná krása (1996)

Čaro talianska ma úplne pohltilo, zažiť niečo také v živote a už nič viac nepotrebujem. Jeden z naj romantických filmov aký som videl.

V pasti (2005)

Nikdy sa nedotknem neplnoletej. Kvalitný film čo sa spracovania týka dosť sa mi to páčilo, až do zlomu, kedy sa ukázalo, že muž je obeť, ta vajcová scéna bola vážne odporná a asi aj zbytočná, ale určite veľa žien (plnoletých) sa z nej riadne tešilo :-/ ... a záver? skvelý :)

Gran Torino (2008)

Ja si nemôžem pomôcť. Niektoré scény mi znechutili celý film. Rok som sa nań tešil, čakal som dáke majstrovsky natočené veľdielo, ale je z toho len umelý morálno poučný doják tlačiaci na diváka. Takéto silenosti ma vytáčajú.

Čekej do tmy (1967)

Nudný a menej chytlavý začiatok vystrieda správna napínavá krimi dráma, presne ako má byť! Škoda len toho začiatku, dlho mi trvalo pokiaľ som sa do filmu dostal.

Lidská stonožka (2009)

úchyláci a fekálisti si určite prídu na svoje, film ktorý opäť trošku posunul hranice filmovej zvrátenosti, čo nás čaká nabudúce?

Hluboký spánek (1946)

Keď si Vivian poškrabala vo Phillip-ovej kancelárií koleno spravila asi do týchto čias najsexi okamžik celej kinematografie :D! Ale nedivím sa tomu, Lauren Bacall sa príťažlivosťou dokáže vyrovnať dnešným herečkám, hoc aj je na plátne čierno biela a bez výstrihu. :)