Gremlins 2 (1990) odpad!

Kdybych to procentově hodnotil, tak bych skončil na deseti. Víc si to fakt nezaslouží. Tohle není komedie. Ani jednou jsem se u toho filmu nezasmál, stejně jako u předchozího dílu. Tohle se dalo sledovat jenom jednou. Kdybych to měl vidět po druhé, tak bych raději skočil z okna, než abych tohle znova protrpěl.

Najednou jsme rodina (2018)

Film podle skutečné události jak se americký pár rozhodne pro adopci tří dětí. Hrozně se mi na filmu líbilo, jak zachytili celý proces adopce v Americe. Rose Byrne, Mark Wahlberg a Octavia Spencer to zahráli skvěle. Hned jste si ty postavy, které oni ztvárnili oblíbili. Občas se ve filmu objevil nějaký přešlap, ale ve finále mi tyhle přešlapy ani nevadili. S vývojem děje jsem byl naprosto spokojený. Myslím, že mohu v klidu doporučit.

Bufo Alvarius (2017)

Jediné co bylo na tomto filmu povedené, je vizuální animace a záběry krajin. Jinak šíleně to mělo přetaženou stopáž. Vše co chtěli říci mohlo být podáno v deseti minutové formě filmu. Propagace halucinogenních látek mi přijde velmi příšerná. Sice to propagují pro lékařské účely, ale přijde mi to prostě strašný. Původně jsem přemýšlel i nad druhou hvězdou, ale tenhle dokument si to prostě nezaslouží. Naprosto nudná katastrofa. Nedoporučuji sledovat. Budete u toho akorát chtít spát.

Avengers: Endgame (2019)

Musím říci, že když jsem film v kině dokoukal, tak ještě hodně dlouhou dobu jsem vstřebával ty emoce, než jsem byl schopen se vůbec k tomuto filmu vyjádřit. Na to, že film byl dlouhý tři hodiny, tak to celkem uplynulo jako voda. Vývoj děje byl naprosto nečekaný a svým způsobem zvláštní. Na filmu mi konkrétně vadilo, že tu bylo až moc vtipných momentů. Vzhledem k tomu, že došlo k vyhlazení téměř poloviny života ve vesmíru, tak bylo v ději až přehnaně moc srandy. Co ale fungovalo, tak bylo propojení všech postav. Závěrečný souboj byl jednoznačně skvělý. Bylo tam hned několik zvratových situací. Bavilo mě to, ale bohužel na Infinity War to nemá. Co mě potěšilo byla přítomnost dvou herců ze seriálu Zpátky do školy (Ken Jeong - Profesor Chang, Yvette Nicole Brown - Shirley).

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Tohle už po stylové stránce není Smrtonosná past. Je o velmi dobře propracovaný akční / krimi / thriller, který nešetřil vůbec na ničím. Po hudební stránce jde úplně o jinou ligu a to samé platí pro příběhovou stránku, která je hodně zaměřená na hacking. Perfektně zvládnutý a skvěle napínavý příběh. Moc jsem se u toho bavil.