• Krátkometrážní

7 dní hříchů (2012)

Velice silný a dojemný příběh. Pan Vetchý a slečna Kerekes ve svých životních rolích ztvárňují sílu lásky v těžké, poválečné době.

Nevinný (1997) (TV film)

Celkem pohodový příběh o tajemné kostře na zahradě, ze které se nakonec vyklube mrtvola několik století stará. V titulcích filmu opravdu uveden rok 1997 a malá zajímavost, cca ve 49. minutě filmu se na chvíli objeví ve scéně mikrofon, malá technická chyba.

Intuice (1998) (TV film)

Příliš krátký příběh na nějaké hlubší hodnocení. Bakalářská povídka o tom, jak i zvířecí intuice může přivést k lásce.

I ve smrti sami (2004) (TV film)

Dramatický příběh o malém hrdinství v době války. Kolaborace a udání na denním pořádku, proti kterým slušnost neměla šanci. Na můj vkus a jak známe z historie se mi chování Němců zdálo až moc schovívavé. Říct před důstojníkem SS, že pracuje pro vraha a odpověď na to, že sepíšeme protokol, se mi opravdu zdála úsměvná. Ale jinak vynikající film s výborným hereckým obsazením.

Zvířata ve městě (1989)

Zajímavá sonda do života mladých lidí, kteří stále hledají sami sebe.

Princezny nejsou vždycky na vdávání (1985) (TV film)

Krásná pohádka o lidských vlastnostech, které ale ne vždy v dnešním životě dostávají na frak. Příjemná hudba, výborné herecké výkony, u této pohádky se rozhodně nudit nebudete.

Něco od Dvořáka... (1993) (pořad)

Tento pořad pobaví a jasně ukazuje, kolik krásné lidskosti a hravé fantazie v sobě pan Dvořák má. Byl by z toho docela krásný pravidelný pořad Něco od.....

Maminka (1975) (TV film)

Krásný, humorný a zároveň dojemný příběh o tom, jak nezklamat maminku v její touze po vnoučatech. Herecký koncert pana Menšíka a paní Bohdalové. Příběh, kde nakonec zvítězí tajné city.

Kamarádi Dobré vody (1985) (seriál)

Desetidilný seriál o pražských dětech, členů pionýrského vodáckého oddílu. Bylo hezké sledovat úsilí party kamarádů za záchranu klubovny, vysvobození psa, krádeže v samoobsluze a dalších dobrodružství. Přestože se to ne vždy podařilo, ve stylu Kamarádů z Malé Strany, je to velmi příjemný a pohodový seriál.