• Krátkometrážní

My tři braši od muziky (2000) (seriál)

Příjemný rodinný animovaný seriál pro děti i dospělé. Určitě je dobré připomenout, že velkou část příběhů namluvil pan Petr Nárožný.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Krásný rodinný seriál..a hráli v něm všechny herecké osobnosti let osmdesátých i dneška..a další slova jsou zbytečná.

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Zlatý fond České kinematografie

Světáci (1969)

Jasná jednička mezi českými komediemi. Co slovo, to perla, fantastické herecké výkony, tento film vám zvedne náladu v každém ročním období.

Smrt krásných srnců (1986)

Když vidím tento film, prostředí, herecké výkony, vždy se mi vrací vzpomínky z dětství, kde jsem v okolí Nezabudic, Bránova, Skryjí prožíval své nejkrásnější roky. Nádherný film.

S čerty nejsou žerty (1984)

Tahle pohádka je jak vynikající víno. Pije se s požitkem a každým rokem je stále lepší. Na tenhle český pohádkový klenot se dá dívat i se zavřenýma očima, díky.

Říkání o víle Amálce (1975) (seriál)

Klenot československého večerníčkového filmu. Jirko díky moc, že jsi stihl tak krásný večerníček namluvit, škoda, že jich nebylo více.

První republika (2014) (seriál)

Seriál jsem sledoval jedním dechem, poklona všem, kdo se seriálu účastnili a panu Solaři za velice příjemnou a stylovou hudbu

Proč? (1987)

Děkuji panu Smycz(e)kovi a panu Johnovi za tento film...kolik lidí v té době vůbec vědělo, že se i u nás něco takového děje?