• Krátkometrážní

Království za kytaru (1989)

Krásný, úsměvný pubertální příběh o klukovi, který sní o své elektrické kytaře. Vydatně podporovaný svou malou, umíněnou ale správnou sestrou nakonec zjistí, že největší radost je překvapit někoho jiného. Oldřich Vízner a Lenka Termerová v roli rodičů skvělí, překvapila mě velice i herecká nadšenost dvou hlavních protagonistů filmů, ač neherců. Je škoda, že to byla nejspíš jejich první a jediná role.

Královský omyl (1968)

Historický snímek, který na malém prostoru jednoho hradu rozvíjí zajímavý příběh plný intrik, nástrah, lží a vražd. Kvalitu tohoto snímku podtrhují výborné výkony herců pana Macháčka, Růžka a pana Munzara

Král kolonád (1990)

Smutný příběh lázeňského muzikanta a jeho židovské lásky. Po krátkém štěstí jeho žena s dcerou odchází do transportu a "král kolonád" utápí svůj žal v náruči milenky a hlavně alkoholu, který ho nakonec dožene ke smrti. Velice dobře natočený snímek, kterému zbytečně uškodilo předabování hlavních postav filmu jinými herci, v tomto případě mě nenapadá jediný důvod, proč tomu tak bylo.

Dvě třetiny hokejového století (1967)

Velice zajímavý a cenný dokument - průřez hokejovými šampionáty do roku 1967. A nejen to, člověk měl možnost vidět i první pokusy na bruslích a s hokejkou, jen více takových krásných dokumentů.

Výdělečné ženy (1937)

Velice krásný a dojemný příběh a výborné herecké výkony. Paní Marie Rosůlková v roli nesympatické paničky, aby nakonec v rolí plných humoru a lásky.

Vzdušné torpédo 48 (1936)

Špionážně kriminální film s dobrým koncem a výbornými výkony všech herců. V době, kdy se točily převážně komedie, je tento film příjemným zpestřením před zlou dobou, která měla nastat

Rodinný film (2015)

Rodinný, až nudný film. Vše zachraňuje herecký pes Otto.

Žirafa v okně (1968)

Kdo by čekal film o dětech a zvířatech, tak by byl asi nemile překvapen. Ve filmu hraje pouze jeden malý kluk, ale neskutečně šikovný, který přelstí dva muže, kteří vykradli klenotnictví a odjíždí s ukradeným vozem, kde malý Jirka čeká na svého tátu. Pan Radoslav Brzobohatý v nezvykle záporné roli jednoho z lupičů.

Zypa Cupak (1976) (TV film)

Veselá televizní taškařice o cestě Ďuro Siráka na svatbu. Taky o tom, jak se krásně žije na slovenské vesnici, kde se nemluví jen slovensky.

Zločin na Zlenicích hradě (1971) (TV film)

Televizní kriminální drama vysílané pod hvězdičkou vysílání pro děti a mládež. Paní režisérka Věra Jordánová se však tohoto tématu zhostila velice dobře a vznikl napínavý, kriminální příběh podpořený výbornými výkony všech hereckých protagonistů.