• Krátkometrážní

Tak láska začíná... (1975)

Spíš než povídkový, tak film rozdělený na dvě části. Jednoznačně zajímavější a veselejší je první část, kde exceluje pan Vladimír Menšík, v druhé části rozehrávají hlavní postavy sice vtipnou, ale poněkud vážnější roli. Celkově na mě ale film zanechal moc dobrý dojem.

Swingtime (2007) (TV film)

Smutný příběh o dokonalém podvodu státní bezpečnosti. Do poslední chvíle jsem věřil, že přejdou....

Storočie hokeja (2008)

Velice působivý a zajímavý dokument, který nám ukázal některé dosud nezveřejněné záběry i z šaten hokejových vítězů. Víc takových krásných nejen hokejových dokumentů.

Vekslák aneb Staré zlaté časy (1994)

Mám moc rád knížky Pavla Frýborta, proto jsem s velkým očekáváním vzhlížel na zfilmovanou verzi jeho nejlepšího románu Vekslák. Film se nikdy nedává srovnávat s knížkou, ale myslím, že byl natočený celkem zajímavou formou. Pohodový oddechový film na deštivý večer.

Sestřičky (1983)

Nádherný citový film posypaný humorem a krásou lidského slova. Kdyby pan Kachyňa ve svém bohatém režisérském životě natočil jen Zlatí úhoři, Smrt krásných srnců a Sestřičky, tak je nesmrtelný. Děkuji moc, pane režisére.

Zlatá panna (1980) (TV film)

Klasická televizní pohádka o dobru a zlu. Taky se v pohádce najde návod, jak rychle během pár vteřin najít v lese vodu. Zlo nakonec prohrálo ale poprvé vidím, jak zlá královna uznává svou prohru, pozře jed a umírá...

Inventura Febia - Arnošt Lustig a Sühnezeichen - ve znamení pokání (2011) (epizoda)

Tento dokument na mě hodně citelně zapůsobil. Vracet se ve vzpomínkách na doby, kdy ze všech stran na vás číhala smrt, musí být hodně těžké a nedokážu si to ani představit, že bych o tom dokázal takto mluvit. Myšlenka německých generačních potomků Němců starat se o oběti nacistických koncentračních táborů je moc hezká. Ne každý byl schopen ji přijmout bez pocitu nenávisti a viny, ale i tak je to něco, co je potřeba stále rozvíjet a podporovat

Bezva ženská na krku (2016)

Příjemná a milá komedie má za úkol potěšit a rozesmát. Tady se podařilo moc dobře.

Dynastie Nováků (1982) (seriál)

Velice milý a příjemný seriál o rodině železničářů, kde každý z nich řeší své smutné i krásné starosti. Herecké obsazení výborné, mám tento seriál moc rád a každoročně si ho pouštím.

Smrť ministra (2009) (TV film)

Pravdivě smutný příběh o hlavním procesu v 50.letech. Je až s podivem, jak se během chvilky může pravda otočit proti vám, ale bohužel taková byla doba, to už nevrátíme, jen svým chováním v dnešní době můžeme zabránit tomu, aby se podobné okamžiky už neopakovaly. Pan Kroner by vynikající, dokázal svou postavou říct vše, co nám měl film sdělit.