• Krátkometrážní

Slečna Guru (2006) (TV film)

Pan Jan Hrušínský úžasný, komediální role mu v tomto filmu sedla dokonale. A když se k tomu velice zdařilým způsobem přidají i ostatní, je z toho pohodový a odpočinkový film. Smál jsem se od začátku do konce.

Návrat mistrů (2005)

Na takové zlaté snímky bych se rád díval každý rok, to nikdy neomrzí..

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Zajímavý pohled na americké vojáky osvobozující naši zem. Jiří Schmitzer skvěle zvládl dramatické napětí chvíle, Barbora Munzarová včas rozpoznala, kde je její místo a její filmová i životní maminka Jana Hlaváčová příjemně zapadla do tohoto velice zdařilého snímku

Nespavost (2009) (TV film)

Zajímavá sonda do lidského myšlení, Hana Maciuchová excelentní.

Profesionálové (2009) (seriál)

Úsměvný pokus o zábavu, chvilkama jsem se docela bavil, první série byla lepší.

Lupič (1927)

Příjemná upoutávka na nový film s V.Burianem a A.Ondrákovou. Ani se lupiči nedivím

Okres na severu (1981) (seriál)

Není možné se na tento seriál dívat s odstupem 35 let, kdy byl natočen a vysílán. Berme to tak, že v té době jsme byli podobným typem filmu obklopeni dost často a v té době, kdy seriál běžel, měl určitě velkou sledovanost. Bylo mi v té době 13 let, nevnímal jsem tenkrát filmy, jako je vnímám dnes, snažím se v těch filmech vidět víc, než jen politický podtext. Za každým seriálem stojí poctivá práce našich předních herců. Hráli v něm, hráli tak, jak cítili, poctivě odvedli svou práci a nemají se za co stydět.

Armádní dvojčata (1937)

Velice milý a zábavný film ze starých časů. Kde hraje pan Jindřich Plachta a pan Ladislav Pešek, tak tam je vždy o mé bránice postaráno, v tomto snímku exceluje víc pan Plachta.

Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)

Úžasně dojemný a citový film. Každá postava v tomto filmu je zahrána skvěle, tenhle film by se měl vysílat každý rok na Mikuláše. Celý příběh je úžasně propojen milou hudbou pana Petra Hapky