Šógun (2024) (seriál)

Mne sa to páčilo. Konečne seriál, ktorý sa držal predlohy, historickej presnosti, žiadna homoloby, LGBTI+- sračky, dokonca ani BLM v roku 1600 v Japonsku nepresadilo aspoň 25 % čiernej populácie... Proste po dlhej dobe séria, kde som sa nebál pozerať v kľude a nebol som znechutený tým, že si z predlohy urobili trhací kalendár. Pozdravujem scenáristov Zaklínača a The last of us. Berte si príklad. P.S. Dúfam, že niektoré pánske účesy sa opäť stanú populárne.

Pacifik (2010) (seriál)

O dosť slabšie ako Bratstvo. Žiadna postava, ktorá by si ma získala. Bolo to skôr ako hraný dokument na základe spomienok účastníkov. Nie je to zlé, proste priemerné.

Divoká noc (1991)

Všetci vieme, že jediná dobrá vec na tomto filme je Jennifer. Takže film max 2*, Jennifer 5*.

Malá mořská víla (2023) odpad!

Dúfam, že Disney skrachuje za to čo robí. Iné hodnotenie ako odpad si to nezaslúži. A samozrejme tvrdo bojkotovať a nijako nepodporovať Disney. Nech idú do pekla za to, že ničia kultúrne dedičstvo bielych ľudí.

Sestra II (2023)

Dosť slabé. Na počiny od pána Wana sa to nechytá ani náhodou.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Ufff. Na mňa to už bolo veľmi prepálené. Aj akčný film (pokiaľ to nie je Terminátor) by mal ctiť aspoň aké také fyzikálne limity ľudí a fyziku samotnú. Som rád, že Keanu už nechce točiť ďalej. Lebo kapitola 5 by už mohla byť zaradená do Marvel univerza.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) odpad!

Radšej si nalejem do očí kyselinu ako toto. Pre dej absolútne nepotrebné, v hre takmer nepodstatná postava dostane v seriály celú časť len preto, aby úchylná agenda bola splnená na 110 %. Ale na druhej strane dobre. Aspoň ľudia budú menej platiť za streamovacie služby a pôjdu viac do prírody, budú sa venovať rodine, čítať knihy... pretože ešte rok a voľačo divné bude na nás skákať aj zo škatule na cereálie.