Proč právě on? (2016)

Naprosto skvělá komedie! James Franco je tady úplně k nezastavení! Bavil sem se přímo královsky!

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

No potěš. Guy Nejen že nezklamal, ale předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů. Po Podfucku asi nejlepší jeho film. Překonal o prsa vietnamské plavkyně i prvního Sherlocka. Vizuálně dokonale vyladěný majstrštyk který je podložen naprosto fantastickým soundtrackem. A to slovo fantastický ani zdaleka nevystihuje to jaké to bylo doopravdy. Je skvělé, že se nebál udělat takovou klasiku takovýmhle stylem. Asi to nesedne každému, ale s Guyovým rukopisem se mi film zaryl až do morku kostí. Hunnamovi ta role neskutečně sedla. Jude Law byl v roli temného mága taky velmi koukatelný. A slečna čarodějka byla také výborná. Mohla to být jen nudná hezká tvářička, ale nebyla! Mě osobně ještě uhranul anglický přízvuk, se kterým postavy mluvili. No balada pro mé uši. Nutno říct, že po prvních 5 minutách, které byly trochu utahané (trochu chápej né tak epické jako věci potom, ale obří sloni byli hodně cool), dorazilo na plátno epické peklo a úvodní sekvence byla DOKONALÁ! K mé nesmírné radosti takových částí měl film víc. Chtěl jsem tomu dát 4 hvězdy, ale zaslouží to pět. 90%

Pasažéři (2016)

Příjemná space romance, která je velmi osvěžující v záplavě akčních scifi filmů. Jennifer je vážne rajda a Chris... je proste Chris Pratt...75%

Brána válečníků (2016)

Skvělý nápad, který ovšem pokulhává zpracováním a výsledný film je opravdu příjemná blbina, která neurazí.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Mám z toho velmi rozpolcené pocity. Prvních asi osum dílů je to hrozná pubertální telenovela a i přes dobrou filmařinu je to průměrné...ALE! Posledních pět dílů se promění v depresivní, velmi dekadentní podívanou. Postupné spojení všech osudů středoškoláku. Skvěle vygradovány všechny dějové linky zučastněných a scénaristicky opravdu vyšperkované. Čím blíž se seriál chílí ke konci tím více cítíte tlak toho co se stalo a najedbou cítíte, že se tohle může vážně stát a že je to může být krutá realita. Z posledního dílu opravdu mrazí a je opravdu dojemný. Poselství je zcela jasné. Celý seriál doplňuje celkem povedený soundtrack a mladé herecké výkony jsou více než nadprůměrné. Opravdu škoda prvních dvou třetin série, které zasloužili 3 hvězdy. Finish byl mocný. 80%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Naprosto fenomenální paráda. První díl mě totálně dostal a očekávání od dvojky bylo velmi, ale velmi přemrštěné. Ale stalo se co sem nečekal - dvojka dala laťku ještě výš a nechává za sebou všechy komiksárny tohoto druhu a Avengers je proti tomuto filmu totální propadák. Ten, kdo vymýšlel hlášky by měl dostat oscara a tučný šek navíc, protože celý film je tak báječně vtipný a humor není prvoplánový a trapný. Vážně dlouho jsem se takhle nezasmál při filmu. Narážek na devádesátkovou popkulturu je ve filmu mrak, ale nejví c mě teda odzbrojil pacman..hudba super, ale v jedničce byla lepší. Chris Pratt aka Star-lord je opět ve formě, ale není to tentokrát on, kdo celý film táhl. Nejvýraznější byl Dave Bautista a jeho Drax. Ten byl tentokrát opravdu nepřekonatelný. A baby Groot? Roztomilost level nekonečno. Ještě bych vypíchnul mnoho cameo štěků, a že jich vážně bylo. Ve trojce by si mohla zahrát půlka Hollywoodu. V daném žánru 100%. Film jako takový 80%. Yeeees!!!

Rychle a zběsile 8 (2017)

Tohle je fakt povedené! Konečně se rychlí a akční neberou tak vážně a výsledek je naprosto skvělý! Obsazení za které by se nemusela stydět ani Dannyho jedenáctka škape úplně famózně! A ten humor. Jason Stanham a jeho anglický přízvuk v topu. Závěrečný fight v letadle byl ultimátní! Ještě by vylo dobré si říct, že po dlouhé době byly k vidění opravdu skvěle slow motion záběry. Po prvním dílu to nejlepší co v sérii je. Škoda, že se muselo čekat dlouhých osum dílů. 85%

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Božeeee to byla chujovina. :-D ale překvapivě docela zábavná. Je důležité nečekat hluboký kreativní film, ale naprosto jednoduchou zábavu. A tu jsem taky dostal. Správně vyvážený tým jak rasově tak genderově a všem do docela fungovalo. Celý film na nic nečeká a odsýpá vskutku svižně. Není to bůhvíco, ale je to lepší než jakýkoliv Strážci předtím. 60%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Průměrný seriál s průměrným obsazením. Žádný zvrat. Žádné napětí. Prostě nic. Zkouknul sem to a na konci každého dílu už sem nevnímal co bylo na začátku. Zbytečně vyhypovaná věc, která je stejně "kvalitní" jako Dallas nebo Dynastie. 35%

Duch ve stroji (2017)

Vizuálně totálně orgastické hardcore porno. Tak živé a kreativní vybarvení města budoucnosti tady dlouho nebylo. ( i když mega cgi). Ale byla neskutečná slast sledovat ty záběry, kompozici a kreativitu. Stejně skvělá byla Scarlet, nicméně byla trošku toporná ( asi úmyslně protože hrála robota, ale její chůze vypadala opravdu zvláštně.) Skvělý byl i její sparing partner s vylepšenýma očkama jako liška bystrouška. Ale bohužel z původní předlohy se podařilo přenést velmi málo, respektive jenom základy. Původní předloha je na mainstreamové publikum prostě moc těžká látka a tak se není ani čemu divit. Film pohltí a díky jeho stopáži se na to i velmi dobře kouká. Hodinka a třičtvrtě je akorát. Za mě čistých 75%