Tomb Raider (2018)

Jůůů to bylo ale žůžo. Velmi milé překvapení v podání Alicie Vikander. Jak jsem proti ní měl výhrady v průběhu příprav filmu, tak jsem te'd opravdu mile překvapen, jak ji role sedla. Ve chvíli kdy si člověk uvědomí, že je to adaptace videohry a přistoupí na pravidla hry, tak je to vážně svižná zábavná akční jízda se vším všudy. Unikání smrti na poslední chvíli, monumentální scény, ale i drobnosti ze hry jako téměř totožné zabíjení nepřátel a jejich následné lootování. Některé scény byly dokonce přesnými kpiemi těch ze hry, ale kdo by se za to zlobil, když ta hra byla tak skvělá. V porovnání s jinými adaptacemi her to má podstatně lépe vystavěný děj. Může za to samozřejmě Square Enix, který má na svědomí i restart série Tomb Raider. A Square je známý tím, že si na ději dává záležet. Alicia se opravdu předvedla v pekelné formě a co si budeme nalhávat....strojená našpulená Angelina Jolie je jen její směšnou parodií. Alicia nejenom že hraje, ale dokonce ji i všehno věříte. Tu bolest, zarputilost, vůli přežít, ale i její dovednosti, jako například střelba z luku, nebo horolezectví. Za mě je to doposud nejlepší videoherní adaptace vůbec. Je o parník před Warcraftem. Možná i o dva. Má to zběsilé tempo, člověk se ani chvíli nenudí a najednou je konec. Už se nemůžu dočkat až Laru zase uvidím na plátně. 75%

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Francesca!!!😍😍🖖🖖 Beaux😱😱❤️

Top Gun: Maverick (2022)

Maverick is back!! A je to EPICKÝ! Tom Cruise je prostě borec. Na starý kolena divákům dodává jednu pecku za druhou!!🔥🔥🔥

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Už to prostě není ono. Oproti prvním dvěma dílům je to už jen prázdné cosi vezoucí se na úspěchu předešlých dílů. Je to asi lepší než trojka, ale i tak. Celý film si pro sebe ukradl Vidlík a to je dost smutné. Animace na skvělé úrovni a hudba taky celkem ušla. Ale staré známé postavy nedostaly moc prostoru což je škoda. Rozloučení s Woodym bylo celkem emotivní, ale bylo to málo. Škoda, že jsem viděl s dabingem (nic proti byl dobrý), ale chtěl sem slyšet Keanu Reevse alias Elá Hopa. Jako celek na jedno podívání s dětmi fajn, ale nic víc v tom nehledejte. Chybí poselství, hloubka, větší hravost postav - tak jak jsme byli zvyklí u prvních dvou dílů. 69%

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Nemůžu si pomoct ale moc nechápu reakce a komentáře na tento film. Je to zlepšení o několik úrovní. Po prvním díle rozhodně to nejlepší ze série. Už tady komečně není jen dvě hodiny stupidní akce jako ve trojce. Dokonce to má i děj! Světe div se! Napojení na Artuše,Merlina, Exculibur ale hlavně Stonehange bylo naprosto skvělé. Akční scény jak je zvykem naprosto do puntíku propracované a hudba taky skvělá. Vivien strčila s přehledem Megan Fox. A dvakrát. Samozřejmě tam bylo spoustu néogičností. Občas to pokulhávalo. Ale i humo už nebyl tak stupidní jako v předešlých dílech a byl dokonce i vtipný. Jako letní blockbuster naprostá pecka a je to neprávem nedoceněný film. Všichni už jsou proti Bayovi s předsudky. Nevím co jste čekali ale tohle je Transformers! Tohle ja Bay. 80%

Tron: Povstání (2012) (seriál)

Naprosto fenomenální seriál, který má díky krátké stopáži všech dílů neuvěřitelný spád. Celý svět působí neuvěřitelně komplexně. Vizuálně skvělá animace a báječný soundtrack. Celý seriál jsem zvádnul za necelé dvě odpoledne a musím říct, že jsem z něho opravdu nadšný! 90%

Turbo Kid (2015)

Skvostná pocta béčkovým scifi filmům. Nemusí to být šálek čaje pro každého. Naprosto dokonalá hudba, která Vás vtáhne do filmu je asi největší předností snímku. Upmyslně přehnaná brutalita sedla filmu jak zadek na hrnec. Moc mě to bavilo. 75%

Upgrade (2018)

Wow to byla celkem jízda! Bladově undergroundovské, Blade Runnerovsky zvukově naléhavé, Terminátorově strojové, nečekaně kreativní. Trochu méně akce než bych čekal a hlavně chtěl, ale jinak velmi zábavný kousek! Whannell zaválel! Druhej Tom Hardy hadra. 80%

Utajený šéf (2018) (pořad)

Musim říct, že mě to baví víc s každým dalším dílem. Nakukování to zákulisí obřích firem je celkem zajímavé a kolikrát tam člověk vidí, jaká je realita, v které lidé denně pracují. Plus sledovat velké šéfy v roli zaměstnanců je občas fakt sranda. Tenhle projekt je povedený a baví.