Brouk v hlavě (2002) (TV film)

Hodně dobré herecké výkony takové divadlo v televizi.

Rovnice smrti (2007)

Trochu jsem se v tom ztrácel, ale sledovatelné to bylo. Skarsgarda jsem již viděl hrát lépe.

Nepohodlný (2005)

Další z pohledů na africký svět.

Psí dny (2001)

Pohled do běžného života našich sousedů. Dokumentární kamera a střih inu p.Seidl.

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Ano konečně se někdo nebál dát prostor i druhé straně, bohužel až příliš. Dokument takto vypadá nevyrovnaně, až protiamericky a proto byl zdržen k vysílání v televizi. Dobré k vytvoření si úsudku o situaci.

Wanted (2008)

Dalo se to. Lůzr hrdinou. Víc jsem toho ani nečekal, pravda a láska zvítězí na lží a nenávistí, byť rituálně.

Sicko (2007)

Dokumentární kostra dobrá, nakolik se zde manipuluje s fakty nevím, popis chování pojišťoven platí pro celý svět.

Sametoví vrazi (2005)

Atmosféra byla střihem a kamerou v podstatě nastavena přiměřeně, ale zklamání pro mě je obsazení hlavního hrdiny. Přehrávané scény a vůbec nevhodný typ v porovnání s třeba hlavními vyšetřovateli. Ke konci jsem usnul.

Maratonci trče počasni krug (1982)

Bláznivé jak jen balkán dovede být. Zaujala mě jedna věc, buď je film strašně sprostý a má mírný překlad nebo všechny ty nadávky co jsem si myslel, že jsou sprosté, jsou v podstatě neškodné.