• Fantasy

Máša a medvěd (2009) (seriál) odpad!

Nevkus, hnus a kýč, umělá animace, odporná rusácká hudba, a trocha nezbytné smradlavé rusácké indoktrinace - už od mala.

Mravnost nade vše (1937) odpad!

Okázalé močení na společenské hodnoty se zjevně nosilo i za první republiky. Skutečně koncert - kokainista a kurevník Haas, prostitutka Mandlová, alkoholička Ferbasová a morálně flexibilní rutinér Frič, který by za peníze natočil asi i reklamu na Hitlera. Navíc počet vtipných momentů je drasticky nižší než počet nudných, trapných a diváka urážejících momentů.

Přítelkyně pana ministra (1940)

Cynická kurtizána lepších vrstev se snaží hrát slušnou a hodnou, a do toho opět kvílí svým velevlezlým leptavým hlasem slizák Nový, který zde navíc chvílemi dokonce odkládá přetvářku a chová se přirozeně - jako dotěrný uslintaný loudil. Děj tak na 10 minut skutečného filmu nastaven na hodinu a půl, přičemž scénárista byl zjevně notně otupen opiem. Debilní mektavé dialogy pak doráží tentýž patla v roli režiséra, kde se vyžívá v nekonečném nastavování scén, a to za hranici snesitelnosti. Blueeeee... Celý film jen potvrzuje prostý nevyvratitelný fakt, že je sice možné, že se před rokem 1945 natočil film který stojí za shlédnutí, ale budou to výjimky které lze spočítat na prstech jedné ruky.

Dívka v modrém (1939)

Nuda s několika veletrapnými momenty, a král filmového slizu jako takový malus navíc.

Kristian (1939) odpad!

A na scénu vstupuje Oldřich nový, a za doprovodu pleskavého zvuku kapek slizu odkapávajících na zem kvílí "jen pro ten dnešní den...". Sám nevím, proč se ve všech prvorepublikových sračkách obecně mluví hlasem, jak kdyby jednomu stál někdo na koulích, ale Oldřich nový tohle dotáhl do odporné nevábné dokonalosti. Dokonce se i tváří tak, jako kdyby mu někdo zarazil do zadnice kus nehoblované kulatiny. Tohle by se mělo z profylaktických důvodů zlikvidovat ve všech kopiích.

Když Burian prášil (1940) odpad!

Když se v jednou filmu sejdou mistr světa v pitvoření Burian a slizoun Nový, nemůže vzniknout nic jiného, než toto neuvěřitelně trapné "dílo". O obvyklém "spádu" prvorepublikových černobílých zpatlanin, kdy většinu "děje" tvoří zbytečné, hloupé, vyumělkované a nikam nevedoucí dialogy o hovně, ani nemluvě.

Jaromír Soukup LIVE - Krimi Speciál (2018) (pořad)

Žádná cenzura, žádná sebekontrola, žádné pochybnosti, žádná překážející znalosti, a názor silný jak klasický český drnokřupanský pivní alkoholik v pase (a taky tak moudrý). Další level konsepicira.... koseparice... konospermace... srát na to, prostě takový to víte co - spiknutí pro všechny ty, co jim někdo posral život tím, že je vyhodili i z popelářského učiliště, nebo jsou prostě moc pomalí i na to, aby mohli jet v chemtrails a morgelonech.

Habermannův mlýn (2010)

Tenhle film přesně ukazuje, co jsme zač. Možná se mezi námi najde pár Morávků, Balabánů nebo Kubišů, ale většinou jsme přesně to stádo, které je s každým rychle hotové a jakmile je šance, jde si vzít "co mu patří". Ostatně mám vážně obavy, že být na tom místě, tak se dost možná svezu s davem a chovám se úplně stejně.