• Romantický

Zastřený hlas (2006) (TV film)

Herecké obsazení filmu pomohlo, námět zajímavý. Jen se scénářem se dalo trochu víc pohrát.

Dívka na koštěti (1971)

Pamatuji si, co ve mě jako v dítěti vyvolávalo ohlášení, že hledá babské ucho.

Gympl (2007)

Komedie, kterou táhnou především Mádl a Kraus, tahle dvojka by měla otce a syna hrát častěji.

Intimní tajemství (2007)

Tak znovu už ne, vážně. Jsem pro různý humor, ale tohle působí spíš nechutně a hororový záměr to vidělo z rychlíku..

Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)

Na televizní krimi dobrý průměr, ale příběh jako psychologické drama velmi silné. Poukázání na dětskou důvěřivost, která může být zneužita, a na druhé straně milý mladík, který není takový jako na první pohled působí. Jan Dolanský se role zhostil velmi dobře.

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Pro mě skvělý oddechový seriál, který neurazí. Hodí se když máte dlouho chvíli - dokáže pobavit, nadsázkou z malicherností každodenního života.

Definice lásky (2012) (TV film)

Mám ráda lidské příběhy přenesené na plátno, a hlavně když se jedná o českou tvorbu, kterou mám ráda pro její onakost oproti zahraničním filmům. Film není špatný, příjemné herecké obsazení a opravdový nákres reality. Od zhlédnutí tohoto kousku jsem nečekala žádný silný zážitek, ale odpočinkový milý film. A to také přišlo.

Případ pro rybáře (2013) (TV film)

Z filmové verze této povídky mám lepší pocit než z Případu pro malíře, která mi zase až tolik nesedla. Ale rozhodně bych nebyla tak kritická, celkem obstojná TV detektivka.