nooly

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 28.2.2020  22:52
    Planeta opic (2001)

Skvělá hudba, pěkné masky. A taky jeden z nejhorších scénářů. Jsem zklamaný.

• 10.10.2019  11:33
    Premiér (TV seriál) (2019)

Ne.

• 6.7.2018  11:30
    Sousedé (TV seriál) (2017)

Příliš nedoceněný seriál.

• 27.8.2017  16:13
    Sousedé - Nový přítel (E04) (epizoda) (2017)

Hrozne jsem si pral, aby nekdo vzal staryho Zazvorku tyci po hlave. Marne;[

• 27.8.2017  16:11
    Sousedé - Nový začátek (E01) (epizoda) (2017)

Kdo ma rad cringe, mohlo by ho to zajimat. Zabavne pokoukani, protoze nic horsiho me asi neceka. Nektere zabery a dokonce i sceny naprosto nedavaji zadny smysl. Misto beckovych horroru budu s kamarady sjizdet Sousedy.

• 20.4.2017  16:26

Já teď opravdu nevím, zda je film takto záměrně nebo to bylo kouzlo nechtěného, ale každopádně jsem se velmi bavil!

• 16.3.2017  14:36

Opravdu špatný film. Je to dno skoro po všech stránkách včetně těch řemeslných. Jednu hvezdičku si to ale zaslouží alespoň za hudbu.

• 10.8.2015  00:13
    Pokoj (2003)

Ten zvuk dveří... TEN ZVUK DVEŘÍ!! Ale Pokoj má i svá pozitiva. Nikdo před Tommym nic takového nenatočil.

• 4.6.2015  00:33
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Tomu se ani nedá smát.

• 22.3.2015  13:40

Dovolím si tvrdit, že Život v akvárku není tak hluboký a uvěřitelný, aby obstál v současné konkurenci. Z našich filmů mě napadly Poupata a ze zahraničních mistrovský Leviatan. A jak by shrnula Jolanda: "Ze sraček můžete vytáhnout se".

• 15.3.2015  12:15

Docela jsem se bavil, humor byl místy dobrý, místy trapný. Nebo předvídatelný. Nebo oboje. Vaughn je trochu Jacksonovsky nekorektní, ale pořád tomu něco chybí. Po technické stránce není co kritizovat, alespoň po prvním zhlédnutí.

• 6.2.2015  07:27
    Interview (2014)

Nebyl to pro mě vyloženě nudný film, ale na druhou stranu jsem se ani jednou nezasmál. Kdybych byl zas teenager, tak se tomu fekálnímu humoru možná směju ještě teď. Film je dobře udělaný po technické stránce a má i jakési poselství.

• 6.12.2014  08:46

Scénář musel být napsán s cílem, aby nic nemělo logiku a vůbec aby se postavy chovaly idiotsky. Naštěstí to v tomto případě moc nevadí a celý film je zábavný, i v rovině guilty pleasure. Zvukový design je tak omezený, že si toho všimne i laik. Scénografie také místy krapet pokulhává. Faktor zábavy nicméně způsobil nadprůměrné hodnocení i přes zmíněné nedostatky.

• 21.7.2014  00:26

Škoda, že k filmu nedali upozornění, že mimo tupých třináctek by se na něj neměl nikdo dívat. Ano, technicky dobře natočený, ale takto samoúčelný doják si zaslouží snad jen výsměch.

• 10.7.2014  03:38

Můj kamarád na projekci usnul na 10 minut a když se vzbudil, stále byl na plátně ten samý záběr. Zatímco většina diváků odešla z kina, já to vydržel. Nemůžu říci, že by na filmu nebylo nic dobrého a zajímavého, například mnohé záběry jsou kompozičně velmi vydařené, ale obrazově zvuková forma a neskutečně roztahané záběry prověří nervy nejednoho filmového nadšence.

• 10.7.2014  03:27
    Leviatan (2014)

Toto se velmi blíží mé představě o absolutní filmařině.

• 10.7.2014  03:25

Obecně mám japonské uchylné filmy velmi rád. Zde je děj roztahaný, nemá logiku a té "krvavé lázně" jsem si moc neužil - chyběly nápady. Celý film je příliš prvoplánový. Zdlouhavé přípravy na konečný masakr mě neskutečně nudily.

• 10.7.2014  03:19

Obsahově velmi cenný film, nicméně u animovaných filmů jsem náročný na formu. Vizuální stránka je stylizovaná, ale snad příliš jednoduchá. Myslím, že voiceover měla nahrát profesionálka - Signe je netrénovaná a zbytečně afektovaná. Film stojí za zhlédnutí i tak.

• 11.5.2014  16:36
    Pohřben zaživa (TV film) (1990)

Místy jsem zapomínal, že jde o TV film, v rámci daných možností se zajisté jedná o pozoruhodné dílo. Nelíbily se mi nájezdy na zděšené herce.

• 18.3.2014  06:33
    Červi (1975)

Přes evidentní technické nedostatky se na film dalo dívat. Takový předstupeň pravé Cronenbergovské úchylné zábavy.

• 17.3.2014  21:50

Trochu slabé, místy nechtěně zábavné. Dalo se to přežít, ale podruhé to asi nezhlédnu :]

• 21.1.2014  04:21
    Oáza (1972)

Velmi dobře si vzpomínám, kdy jsem viděl tento film jako malý kluk a moc se mi to líbilo. Po mnoha letech jsem se k němu náhodou vrátil a musím ho bohužel hodnotit jako průser. Roztahaný děj o ničem a když dojde na akci, tak vůbec nevím, co se děje. Náhlý konec bez rozuzlení nebo jakékoli gradace tak pohřbil slibný literární scénář (zřejmě vinou techniky nebo nedostatku času). Hudební složka filmu je úplně mimo. Pokud by se díla chopil třeba pan Liška, výsledek by byl zajisté jinde.

• 16.12.2013  04:19

Čirá zábava a zároveň řemeslně skvěle odvedená práce.

• 18.10.2013  00:07
    Gravitace (2013)

Spektakulární audiovizuální podívaná s výbornou hudbou a zajímavým zvukovým designem.

• 25.9.2013  10:34

Po dvou hodinách mě trochu natahovaný děj začal nudit. Osvěžení v podobě automobilových honiček mě spíše otravovalo. Postavy mi byly ukradené. Tak mi nezbylo nic jiného, než se celý film kochat vizuální stránkou filmu, jeho pečlivou kompozicí, chytrým svícením a dobrým zvukem. To mi ale k tomu pravému filmovému zážitku nestačí.

• 28.7.2013  10:47
    Bylo deset, bude jedenáct (studentský film) (2013)

Milé. Celkově dobré studentské cvičení.

• 15.4.2013  19:38
    Láska (2012)

Není třeba tklivé hudby, není třeba stokrát omílaný patos. Tenhle film je O ŽIVOTĚ!

• 15.4.2013  19:34

Na mě byl film příliš dlouhý a až moc ždímal emoce. Dal by se použít jako učební nástroj využití barev ve filmu.

• 2.2.2013  15:29
    Blade Runner (1982)

Kus dobré filmařiny, základ je podle mě skvělý scénář. Z dnešního hlediska je znát to atelierové prostředí, ale jinak jsem se rozhodně nenudil. Myslím, že hudba místy nesedí, jak by měla.

• 19.1.2013  02:13

Docela špatný snímek, který poprávu zmizí v propadlišti filmových dějin. Dá se ocenit střihová skladba a hudba, nicméně jako celek pro mě film nefungoval.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8