Videodrom (1983)

Po technické stránce dle mě nedbale odvedená práce (obzvlášť mám výtky ke zvuku), po obsahové stránce roztomile úchylná záležitost. Pokud dovolíte, doporučím radši Cronenbergův Nahý oběd.

Alois Nebel (2011)

Mně byla poetika filmu blízká. Po audiovizuální stránce nezapomenutelný zážitek (s drobnými výtkami k animaci postav). Mimochodem, Gimp film vystihl nejlépe jednou větou.

Velké kozy na Havaji (1987)

Nejvíc mě pobavil agent, který úspěšně použil raketomet v bytě. A ten genetický had bylo takové vítané zpestření :] Koho to bavilo, mohlo by zhlédnout taky Uninvited (1988).

There's Nothing Out There (1991)

Za pár pousmání mi to asi nestálo. Každopádně díky aspoň za ta polonahá děvčata.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

Nevím, jaké jsou všechny "moderátorky", ale ta, kterou jsem schytal já má naprosto otřesné vyjadřovací schopnosti.

Invaze (2002) (TV film)

Docela slabý film vykrádající žánrové klasiky. Naštěstí má však Invaze Bruce Campbella :]

Síla lásky (1995)

Pamatuji si, že jsem kdysi na tento snímek šel OMYLEM s rodiči do kina a nudil se k smrti. A po dalším útrapném zhlédnutí mohu jen potvrdit.

Poslední smích (1995)

O technickém zpracování se vzhledem k rozpočtu nemá cenu bavit, ale jinak je to parádní střízlivá, intelektuální a cynická zábava.