Lakomec (1980)

Divadelní na můj vkus až moc. A když se objevil Funes a promluvil hlasem Krampola, to už jsem nerozdýchal a dál pokračovat nedokázal.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál) odpad!

V 80. letech jsem na to jako malý koukal a litoval Kyslíka. Dnes, když došlo na reprízu, jsem nebyl schopen koukat na víc než 10 min.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Co tohle vůbec dělá na čsfd? - Nejsem levičák, ale tady se mi nelíbí ani obsah ani forma. Je to sice svižný, má to jasné poselství, ale např. Kundera je už fakt moc.

Bílá vdova (2000)

Jak píší všichni - milé, příjemné, koukatelné. Takové 3,5* - a teď si vyber, kterým směrem zaokrouhlovat. Já se nakonec rozhodl k těm 3, páč na 4 to zas takový zázrak nebyl.

Match Point - Hra osudu (2005)

Zpočátku jsem si říkal: "Nijak originální podívaná - hezky natočené, ale už tolikrát převařené. " A chování hlavního hrdiny mě neskutečně sr*lo. V druhé půlce děj začal gradovat, a ač opět žádnou velkou inovaci a zvrat nepřinesl, já ani nudutal. Rozhodně lepší průměr - minimálně skvěle zvládnuté řemeslo. A určitě hvězda navrh za konec (nejlepší z možných)...

Lovci pokladů (2004)

O fous lepší něž úplně připitomělá dvojka - přece jenom na sbližující se hlávní páreček je hezčí podívaná než na hadající se rozvedené, ale i tak - je tam Cage, a kde nic není, ani smrt nebere.

Satan přichází (2006)

Hodně chabá atmosféra na film kategorie, do níž by chtěl fušovat. - Vcelku dost nízkokalorický snack, jehož nejlepší ingrediencí je pro českého diváka rozpoznávání pražských a jiných tuzemských lokalit, kde se točilo. - Což mluví o kvalitě samo za sebe...

Stáhni mě do pekla (2009)

Příliš brzo prokouknutá pointa mírně kazí nadšení se závěru, ale vcelku to ušlo - nečekal jsem nis lepšího ani horšího.

Desperado (1995)

Rodriguezova režijní taktovka skvělá, Tarantino potěší a Salma je k sežrání - co víc si přát?

Pravidla lži (2006)

Já tleskám. A pak že to nejde - natočit v Čechách dobrý film. Neotřelé, skvělá atmosféra - a hlavně (krom Issové) herecký koncert všech zúčastněných.