Operace Entebbe (2018)

30% - komentář 20ti slovy: První půlhodinka s únosem navnadila, bohužel dál se nic nedělo. Žádná akce, napětí, nebo gradace. Rukojmí polehávají, únosci postávají a pak je konec.

Dej mi své jméno (2017)

20% - komentář 20ti slovy: Dva zmatení heterosexuální homosexuálové. Letní romantika jak cyp. Nějaké to pokouřeníčko, "broskvování" a prázdná, "artová", utahaná a pseudointelektuální nuda. Typická "oscarová sračka".

Miluji tě modře (2017)

25% - komentář 20ti slovy: 90 minut o tom, jak se chlap snaží pozvat ženskou na rande...konec. 25% za první 3 minuty + kozy, zadky + kozy a zadek Denisy Nesvačilové :D

Cena za štěstí (2019)

35% - komentář 20ti slovy: Námět jakože dobrý a jednotlivé příběhy taky celkem v pohodě (hlavně lesbická "trojka")...ale...jinak překombinovaný "bordel" s kretenským střihem. Plesl výborný.

Bajkeři (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Primitivní scénář, přehrávané scény, podprůměrný humor a trapné herecké výkony. Užijou si pouze puberťáci s mobilem na xichtě a bajkeři. Hvězda navíc za Vagnerovou.

Tak pravil Bůh (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Něco jako "Pelíšky" po dánsku...slušné postavy a divné situace...ale bez vtipu, nebo nějaké "struktury". Celkový "význam" jsem moc nepochopil.

Domek z karet (2013) (seriál)

50% - komentář 20ti slovy: Zajimavé a určitě pravdivé...ale...nudné, ukecané a zákon sem, zákon tam. Každých 10 epizod je třeba přetrpět, aby 3 zbývající za něco stály.

Připoutejte se, prosím! 2 (1982)

60% - komentář 20ti slovy: Slibný začátek, plno narážek, parodií a hlavně vesmírný sci-fi nádech. Byl jsem nadšen. Bohužel to spadlo do ukecané druhé půlky, bez šťávy.

Flubber (1997)

50% - komentář 20ti slovy: Ve 12 letech, byl toto pro mě "kult" :D Úžasné želatinové zvířátko, plno vynálezů a drama! :D Teď už zbyla bohužel jenom ta nostalgie.

Gauneři (1992)

65% - komentář 20ti slovy: Dobře a stylově natočená "nuda", ikdyž jsem se "nenudil". Hlášky, dialogy, kamera, kompozice scén...no prostě...klasický "nudný" a originální Tarantino.