Fakjů pane učiteli 3 (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Pořádný vtip je tak jednou za 15 minut a to je málo. Sice koukatelné, ale potřetí vesměs to stejné a snadno zapomenutelné.

Někdo to rád zahalené (2017)

50% - komentář 20ti slovy: "Jednoduchá" komedie s milostným trojúhelníkem, která není vtipná, ale spíš zábavná. A jestli Alláh toto posmívání bezvěrných Francouzů viděl, tak jsou v řiti :D

Gringo: Zelená pilule (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Sice dost postav a zbytečných odboček, ale obsazení výborné, zápletka ucházející a pár vtípků povedených. Bohužel tomu razantně chybí tempo a svižnost.

Solo: Star Wars Story (2018)

55% - komentář 20ti slovy: Na doplnění informací "kdycojak" celkem dobrý, ale opět "typický" primitivní scénář. Něco ukradnem, pak to ukradnem znovu, pokecáme, pobijem se...a konec.

Až na dno (2017)

35% - komentář 20ti slovy: Seznamování natahované...příběh McAvoye slušný a silný...příběh Vikanderky mi byl u "řiti". Pointu celkem chápu, ale tahle "filozofie" mě nebavila.

Ztratili jsme Stalina (2017)

40% - komentář 20ti slovy: První třetina celkem zábavná "satira", kde i střílení lidí bylo "vtipné". Bohužel pak přišly jenom intriky, dohadování a "politikaření"...a já přestal vnímat.

Kazišuci (2018)

65% - komentář 20ti slovy: Pubertální komedie s dospělýma, kteří to utáhli sami! John Cena...každá jeho scéna parádní a Ike Barinholtz ho dokonale doplňoval. Pití piva řití!!! :D

Taxi 5 (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Sice "nulová" (nezajímavá), dějová linka, ale vše bylo vynahrazeno idiotskou policejní sebrankou a dementním vtipem. Taková béčková, francouzská verze "Rychle a zběsile".

Human Flow (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Bohužel "artová" forma, s minutovými záběry na stojíci lidi, chodíci lidi, jedoucí auta atd., totálně zabila obsah a sdělení. Zajímavé, ale ubíjející.