Žhavé výstřely (1991)

75% - komentář 20ti slovy: Co říct? Prostě kultovní parodie! Sice příběhově je dost jednotvárná až nudná, ale všudypřítomné frky a "debilní" scénky to skvělé vynahrazují.

Kosmo (2016) (seriál)

65% - komentář 20ti slovy: Konečně něco "jiného" než ty přitroublé české seriály. Start slabý, občas trapné s hluchými místy, ale jako celek uspokojivé a ukončeno včas.

Tomb Raider (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Lara Croft bez koz je jako Clark Kent bez Supermana. Příběhově průměrné, křečovité scény a Lara jako "vystrašená" holčička...Slabota.

Amityville: Probuzení (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Slušná atmosféra, ale jinak ničim originální, zajímavé a všechno takové "jednoduché". Hvězda navíc za "mrazivého", postiženého bratra a Bellu v kalhotkách!

Hora (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Pěkné záběry a respekt všem lidem...ale jako dokument nicneříkající. Akorát zjistíte, že se dají hory popsat snad 6358 různými citacemi a frázemi.

Pračlověk (2018)

30% - komentář 20ti slovy: Fotbal mě nebaví a tady ho bylo plno. Postavy divné, animace taky a příběh nijak originální. Akorát první půlhodinka ušla.

Pepa (2018)

65% - komentář 20ti slovy: "Vtipný" pohled na "smutný" a nenaplněný život, který žádný chlap nechce. Netáhlo se to, zájímalo mě to a Suchánek výborný.

Zabít Gunthera (2017)

80% - komentář 20ti slovy: Kravina, ale já se bavil skvěle. Hlášky, ujeté a vtipné scénky, vyprávění formou dokumentu, "dementní" zabijácký tým a Arnie zábavný!

Andrew - člen naší rodiny (1999)

90% - komentář 20ti slovy: Příjemný film o citech a lásce v podání robota. Líbil se mi příběh zasazený do několika generací rodiny. Závěr hezký a dojemný.

Cesta za králem trollů (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Velký mix českých pohádek - "roadtrip" lesem za princeznou, ježibaby, rodinné vztahy, příšery, občas ty moudra a vtípky. Ušlo to, ale nic extra.

Časové pásmo bylo změněno